Od poniedziałku nowe utrudnienia na Przybyszewskiego
Nowy tydzień, nowe utrudnienia. W poniedziałek rozpoczyna się przebudowa Przybyszewskiego na odcinku od Placu Reymonta do Grabowej. Drogowcy rozpoczną prace od rozbiórki torowiska i nawierzchni jezdni. W związku z tym ruch na Przybyszewskiego zostanie ograniczony. Po remontowanym odcinku będzie można jeździć tylko w kierunku Kilińskiego.
We wtorek rozpoczyna się budowa ronda u zbiegu Pomorskiej, Krokusowej i Edwarda
Znacznie więcej utrudnień będzie na Pomorskiej, a dokładnie na jej skrzyżowaniu z Edwarda i Krokusową, gdzie we wtorek rozpocznie się budowa ronda. O ile na samej Pomorskiej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, o tyle na Edwarda i Krokusowej nie będzie możliwy przejazd na wprost przez skrzyżowanie. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdów.
W kierunku Brzezińskiej objazd zostanie poprowadzony przez Mazowiecką i Pomorską, a w stronę Piłsudskiego kierowcy będą musieli korzystać z objazdu już od Telefonicznej. Następnie mają się kierować ulicami Pieniny i Giewont do Pomorskiej, gdzie na skrzyżowaniu będą mogli skręcić w Edwarda.