Bramka
Kartki
57'
Żółta kartka

30 września 2023 roku ŁKS II Łódź pokonał na wyjeździe rezerwy Lecha Poznań 3:0. Od tamtego czasu druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego nie przywiozła z delegacji kompletu punktów. Co gorsza, po dwóch remisach przyszła seria trzech porażek.

Tymczasem kaliszanie, choć rozpoczęli rozgrywki od domowej porażki z Radunią Stężyca, to od tamtego czasu wygrali u siebie siedmiokrotnie, dwa mecze zremisowali i tylko raz przegrali. Udanie zainaugurowali też piłkarską wiosnę, gromiąc u siebie 5:1 Pogoń Siedlce.

W ostatniej kolejce KKS Kalisz zanotował wprawdzie wpadkę, tracąc punkty w Puławach, a ełkaesiacy wygrali u siebie ze Stomilem, ale bez wątpienia faworytem dzisiejszej (8 marca) rywalizacji będzie ekipa z Wielkopolski.

W sierpniu w Łodzi ŁKS II wygrał z drużyna z Kalisza pewnie 3:0 i awansował wówczas na drugą pozycję w tabeli. Obecnie wiceliderem rozgrywek jest KKS, a jeśli dzisiaj (8 marca) wygra to (przynajmniej do niedzieli) będzie prowadził w II lidze.