Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To Wydarzenie minęło.

“Małków-stolica tricków”. Wydarzenie dla miłośników rowerów

25 września 2022

"Małków-stolica tricków"

“Małków-stolica tricków”

Niewielka wieś w powiecie sieradzkim leży przy ruchliwej Drodze Krajowej 83. To nie przypadek, że właśnie tutaj mieszkańcy postanowili zorganizować imprezę “Małków-stolica tricków” dla młodych rowerzystów czy rolkarzy.

– Pomysł na to wydarzenie wziął się z tego, że chcemy nauczyć, pokazać dzieciom, w jaki sposób muszą uważać, poruszać się w tak niebezpiecznym rejonie – mówi sołtys Małkowa Dariusz Frycze.

W niedzielę (25 września) na boisku przy Domu ludowym w Małkowie stanie mobilny pumptrack. Przez cały dzień każdy, kto przyjedzie tu z kaskiem, własnym rowerem czy hulajnogą będzie mógł skorzystać z tej atrakcji.

– Niesamowity tor przeszkód, który będzie można pokonać rowerem przeciwskrętnym. Gwiazdą wieczoru będzie Jonasz Pakulski, który wykonuje niesamowity ewolucje na rowerze i angażuje do tego publiczność – informuje współautorka projektu Magdalena Sosnowska.

Czytaj także: Light Move Festival 2022 w Łodzi w ten weekend [PROGRAM, ZDJĘCIA+WIDEO]

Mieszkańcy Małkowa złożyli wniosek i otrzymali dofinansowanie na realizację wydarzenia “Małków-stolica tricków” z Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego.

Szczegóły

Data:
25 września 2022
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Małków

Witaz ponownie!

Zaloguj się poniżej do swojego konta

Przypomnij hasło

Please enter your username or email address to reset your password.

Dodaj nową listę

Skip to content
P