Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To Wydarzenie minęło.

Koncert charytatywny, integracyjny z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca - 08.00 - 17.00

koncert 3 czerwca

Fundacja „INTEGRACJA JP II”, organizacja pożytku publicznego, z siedzibą w Łodzi, al. marsz. Śmigłego-Rydza 24/26 organizuje koncert charytatywny, integracyjny z okazji Dnia Dziecka dla 5000 dzieci polskich i ukraińskich, z niepełnosprawnościami, ze specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, domów dziecka, szkół życia oraz wywodzących się z najuboższych rodzin województwa łódzkiego. Koncert odbędzie się w dniu 3 czerwca 2023r. o godz. 11.00  w Atlas Arenie w Łodzi.

Mottem tego spotkania są słowa Pomagając, budujemy „Cywilizację Miłości”, które nawiązują do myśli świętego Jana Pawła II.

Pragniemy dać dzieciom trochę radości, każde dziecko otrzyma paczkę podarunkową ze słodyczami, kosmetykami oraz zabawkami. Przewidujemy również poczęstunek, w tym Hot-Dogi i napoje. Organizacja tego integracyjnego spotkania ma na celu stwarzanie równych szans na rozwój sprawności psychofizycznej.

Wierzymy, że włączenie się we wspieranie działań promujących kulturę, umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw mających na celu ułatwienie aktywności społecznej w aspekcie integracji środowiskowej, w tym likwidacji uprzedzeń wobec osób niepełnosprawnych oraz marginalizowanych społecznie. Pragniemy także, aby dzieci ukraińskie, które z rodzicami i opiekunami przyjechały do Polski mogły podczas trwania koncertu oderwać swoje myśli od strasznych wydarzeń, których świadkami były w swojej Ojczyźnie. Chcemy, żeby wiedziały, że mogą liczyć na innych i w Polsce mogą czuć się bezpieczne i kochane.

Koncert uświetnią swoimi występami:

Zespół My 3,

Mały Chór Wielkich Serc,

Centrum Inicjatyw Artystycznych Muzyczny Moll,

Wychowankowie Gminnego Ośrodka w Wiśniowej Górze

Marysia Dutkiewicz,

Zespół Pędziwiatry,

Ola Muszyńska

Lawendowe Studio

Koncert poprowadzą:

Magdalena Libiszewska oraz Jacek Malanowski

 

Patronat medialny objęło Radio Łódź.

Plakat 3 czerwca

Szczegóły

Data:
3 czerwca
Godzina:
08.00 - 17.00
Kategorie Wydarzenie:
,

Organizator

Integracja JPII

Miejsce wydarzenia

Atlas arena
Łódź, + Google Map

Witamy ponownie!

Zaloguj się do swojego konta

Odzyskiwanie hasła

Podaj nazwę użytkownika lub adres e-mail konta, dla którego chcesz zresetować hasło.

Add New Playlist

Skip to content
P