Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To Wydarzenie minęło.

Dni Radomska 2023

3 czerwca - 08.00 - 4 czerwca - 17.00

banner Dni Radomska

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta oraz regionu na Dni Radomska – największej imprezy plenerowej w mieście. 3-4 czerwca, Park Solidarności (ul. Armii Krajowej) Jest to doskonała okazja do świetnej zabawy i spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Wśród gwiazd zaproszonych na scenę tegorocznych Dni Radomska są znani artyści i zespoły muzyczne:

1. Łydka Grubasa: Popularny zespół, który słynie z energicznych i pełnych humoru występów. Ich utwory charakteryzują się połączeniem rocka, punku i reggae. Łydka Grubasa na pewno zapewni niezapomniane doznania muzyczne.

2. Andrzej Piaseczny: Uznany polski wokalista, znany z wielu przebojów, takich jak “Chodź, przytul, przebacz”. Jego głos i emocjonalne interpretacje na pewno poruszą publiczność.

3. Agnieszka Chylińska: Charyzmatyczna wokalistka, która zdobyła popularność jako członkini zespołu O.N.A., a następnie kontynuowała karierę solową. Jej energetyczne występy i mocny głos sprawią, że publiczność będzie świetnie bawić się przy jej utworach.

4. Forsal: W repertuarze częstochowskiego zespołu można usłyszeć największe standardy światowego bluesa a także własne kompozycje.

5. Lokalni artyści w projekcie Muzyczne Radomsko: ROMANTICA, SONATA23, MUSICAL SOULS, ŻULICKI

Oprócz nich na scenie pojawią się znani i lubiani satyrycy, którzy zapewnią publiczności dobrą dawkę humoru i rozśmieszą do łez.

6. Lokalni artyści w projekcie Muzyczne Radomsko: W sobotę program przygotowany przez Miejski Dom Kultury w Radomsku. A w niedziele wystąpią: chór ROMANTICA, chór SONATA23, zespół MUSICAL SOULS, DOMINIK ŻULICKI.

W ramach imprezy dla całych rodzin Miasto Radomsko przygotowało wiele różnorodnych atrakcji: Wesołe miasteczko: To doskonałe miejsce, aby spędzić radosne chwile z rodziną. Strefa gastronomiczna: Wiele stoisk z pysznym jedzeniem i przekąskami pozwoli zaspokoić głód po intensywnych tańcach i zabawie. Wystawa promocyjno-handlowa: Na stoiskach wystawowych będzie można znaleźć różnego rodzaju produkty, usługi i gadżety. To doskonała okazja do zapoznania się z lokalnymi przedsiębiorcami i skorzystania z ich ofert. Parada motocykli Czarny Radomsko: Wielu miłośników motocykli będzie miało okazję zaprezentować swoje maszyny w specjalnej paradzie. To świetna atrakcja dla fanów dwóch kółek i okazja do podziwiania różnorodności motocykli. Salon Literacki, stoiska organizacji pozarządowych i fundacji działających na terenie miasta.

plakat Radomsko

Szczegóły

Początek:
3 czerwca - 08.00
Zakońćzenie
4 czerwca - 17.00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Radomsko

Witamy ponownie!

Zaloguj się do swojego konta

Odzyskiwanie hasła

Podaj nazwę użytkownika lub adres e-mail konta, dla którego chcesz zresetować hasło.

Add New Playlist

Skip to content
P