Celem spotkania – jest ułatwienie przedsiębiorcom działalności – mówi prezes Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Karol Pruski:
Przede wszystkim informacja dla przedsiębiorców o prawie legislacji, o zmianach, a jednocześnie o możliwości pozyskania środków. Dlatego znajdujemy się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, która jest partnerem tego wydarzenia, która takimi środkami i możliwością dysponuje – opisuje wydarzenie Pruski.
Dorota Lombardi, Dyrektorka Departamentu Pozyskiwania i Obsługi Inwestora Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zachęca biznesmenów i opisuje zalety takich spotkań.
Podczas dzisiejszego spotkania są dostępne stoiska, na których poszczególni partnerzy prezentują swoje oferty dla przedsiębiorców, w tym Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, jako lider, jeżeli chodzi o obsługę i wsparcie dla przedsiębiorców, pomoc publiczna plus wszystkie inne projekty unijne, do których wszystkich przedsiębiorstw z regionu zapraszamy, gwarantując pełną opiekę, serwis i fakt, że cały proces przejdzie łatwo, prosto i przyjemnie – mówi Lombardi
Spotkania z udziałem ekspertów organizowane są cyklicznie – organizatorzy, czyli Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zachęcają do udziału w kolejnych.
op. FS