Rafał Trzaskowski odwiedził Pabianice
To w takich miastach rozstrzygnie się ta kampania – mówił w Pabianicach kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafał Trzaskowski. Włodarz Warszawy mówił też o bezpieczeństwie.
Dzisiaj to co kilka, kilkanaście lat temu wydawało nam się normalne, że no widzimy “made in china” – nic wielkiego. Dzisiaj się okazuje, że nie. Dzisiaj się okazuje, że musimy odbudować przemysł, że musimy odbudować naszą przedsiębiorczość. To jest właśnie bezpieczeństwo.
Ponadto Rafał Trzaskowski podkreślał konieczność zminimalizowania różnic w poziomie życia w dużych i mniejszych miastach. Odniósł się też do sprawy Marcina Romanowskiego – były wiceminister sprawiedliwości w rządzie PIS podejrzany między innymi o udział w zorganizowanej grupie przestępczej otrzymał azyl polityczny na Węgrzech.
Nie znam takiej historii, że wiceminister sprawiedliwości, który defrauduje setki milionów złotych opowiada o tym, że oczywiście jest niewinny, po czym ucieka do innego państwa i prosi tam o azyl – mówił podczas spotkania
W połowie stycznia marszałek sejmu ma ogłosić termin wyborów prezydenckich – najprawdopodobniej elekcja odbędzie się w maju.
Posłuchaj:
- "211224 Trzaskowski spec".
Komentowane 1
z tuskiem, pakietem relokacji i zielonym ladem