Prognoza pogody dla województwa łódzkiego
W niedzielę 14 stycznia zachmurzenie nad województwem łódzkim będzie duże. Okresami przez Łódzkie przechodzić będą opady śniegu, niewykluczone są też opady deszczu ze śniegiem.
Temperatura maksymalna w niedzielę będzie wahać się od 0°C do 1°C. Wiatr zachodni choć umiarkowany to w porywach będzie osiągał prędkość do 55 km/h i będzie powodował miejscami zawieje śnieżne.
Noc z niedzieli na poniedziałek
Wieczorem i w nocy zachmurzenie będzie się utrzymywać i trudno będzie dojrzeć gwiazdy. Okresami nad Łódzkiem przechodzić będą opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura nieznacznie niższa niż w niedzielę, będzie oscylować między -1°C a 0°C.Temperatura około 0°C oraz opady deszczu ze śniegiem spowodują, że nawierzchnie dróg i chodników będą śliskie. Umiarkowany, zachodni wiatr w porywach będzie wiał w porywach z prędkością do 55 km/h.