Legia Warszawa

Ostatnie mecze
Kalendarz
Kadra
Statystyki zawodników
Statystyki klubu
PKO BP Ekstraklasa
19 maja 2024
- 15.00
Warta Poznań
0 1
Legia Warszawa
PKO BP Ekstraklasa
12 maja 2024
- 17.30
Lech Poznan
1 2
Legia Warszawa
PKO BP Ekstraklasa
5 maja 2024
- 17.30
Legia Warszawa
0 3
Radomiak Radom
PKO BP Ekstraklasa
28 kwietnia 2024
- 15.00
Stal Mielec
1 3
Legia Warszawa
PKO BP Ekstraklasa
21 kwietnia 2024
- 17.30
Legia Warszawa
0 0
Slask Wroclaw
PKO BP Ekstraklasa
13 kwietnia 2024
- 20.00
Raków Częstochowa
1 1
Legia Warszawa
PKO BP Ekstraklasa
7 kwietnia 2024
- 17.30
Legia Warszawa
1 1
Jagiellonia
PKO BP Ekstraklasa
1 kwietnia 2024
- 20.00
Górnik Zabrze
1 3
Legia Warszawa
PKO BP Ekstraklasa
17 marca 2024
- 17.30
Legia Warszawa
3 1
Piast Gliwice
PKO BP Ekstraklasa
10 marca 2024
- 17.30
Widzew Łódź
1 0
Legia Warszawa
Załaduj więcej spinner
PKO BP Ekstraklasa
25 maja 2024
- 17.30
Legia Warszawa
- -
Zaglębie Lubin
Bramkarze
Wiek
Narodowość
1
K. Tobiasz
21
30
D. Hładun
28
31
C. Miszta
-
23
G. Kobylak
-
Obrońcy
Wiek
Narodowość
5
Yuri Ribeiro
27
12
R. Pankov
R.Pankov
Wiek:
28
28
17
M. Nawrocki
-
24
J. Ziółkowski
18
29
L. Rose
L.Rose
Wiek:
32
32
55
A. Jędrzejczyk
36
S. Kapuadi
26
M. Burch
M.Burch
Wiek:
23
23
Ryoya Morishita
-
Pomocnicy
Wiek
Narodowość
6
R. Mustafaev
-
8
R. Augustyniak
30
11
R. Pich
R.Pich
Wiek:
35
35
13
P. Wszołek
32
14
I. Kharatin
29
16
J. Çelhaka
23
18
P. Sokołowski
29
22
J. Elitim
J.Elitim
Wiek:
24
24
26
F. Rejczyk
18
27
Josué
Josué
Wiek:
33
33
33
P. Kun
P.Kun
Wiek:
29
29
63
J. Kisiel
-
67
B. Kapustka
27
77
J. Jędrasik
-
86
I. Strzałek
20
99
B. Slisz
B.Slisz
Wiek:
25
25
28
M. Baku
M.Baku
Wiek:
26
26
N. Niski
N.Niski
Wiek:
-
-
Gil Dias
GilDias
Wiek:
27
27
Qendrim Zyba
-
W. Urbański
19
Napastnicy
Wiek
Narodowość
7
T. Pekhart
34
9
B. Kramer
B.Kramer
Wiek:
27
27
19
Carlitos
-
20
E. Muçi
E.Muçi
Wiek:
23
23
39
M. Rosołek
22
28
Marc Gual
MarcGual
Wiek:
28
28
Coach
Wiek
Narodowość
K. Runjaic
52
 
DomWyjazdWszystko
Mecze161733
Zwycięstwa7815
Remisy6511
Porażki347
DomWyjazdWszystko
Per MatchTotalPer MatchTotalPer MatchTotal
Bramki1.5241.5251.549
Bramki puszczone1161.3221.238
Żółte kartki2.8451.8302.375
Czerwone kartki0.120.110.13
Czyste konto0.460.240.310
Rzuty rożne71124.6795.8191
Faule13.822111.118912.4410
Spalone1.5241.6281.652
Strzały17.127310.718213.8455
Srzały celne5.1823.2544.1136
Następny artykuł

Witaz ponownie!

Zaloguj się poniżej do swojego konta

Przypomnij hasło

Please enter your username or email address to reset your password.

Dodaj nową listę

Skip to content
P