Powstał teledysk do piosenki Kapeli PSP Sieradz
Strażacy z Sieradza rozszerzają społeczną akcję “Nie kłam medyka” do “Nie kłam ratownika”. W internecie można już znaleźć klip do piosenki, która jest apelem o szczerość w czasie wzywania służb na interwencje. W dobie epidemii koronawirusa, nie poinformowanie służb o kwarantannie, naraża na niebezpieczeństwo wiele osób.
Klip został nakręcony w nietypowy sposób, ponieważ z racji kwarantanny nie można było zorganizować planu zdjęciowego. To zbitek sieradzkich kadrów i scen nakręconych przez ratowników.
Nazwa | Plik | Autor |
Muzyczny apel sieradzkich strażaków | audio (m4a) audio (oga) |
Zakażony ratownik to prawdopodobieństwo zakażenia całej jednostki, czy grupy, a tym samym wyłączenie z pracy ludzi, którzy mają pomagać innym – przekonuje brygadier Jarosław Wasyli, wokalista i autor tekstu do piosenki Kapeli PSP Sieradz.
Autorem muzyki do strażackiej piosenki jest Jakub Chmielarski. Gościnnie zaśpiewała w niej również Magdalena Wasylik.
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z SIERADZA I REGIONU |