VI edycja rodzinnego cyklu “Piknik u Grohmana” w Łodzi [ZDJĘCIA + WIDEO]
W ramach całego cyklu zaplanowano cztery koncerty w kolejne niedziele lipca. Dziś wystąpił zespół Holeviaters, który muzykę folkową łączy z brzmieniem jazzowym.
Zobacz fragment występu zespołuHoleviaters na “Pikniku u Grohmana”:
Tomasz Gołębiewski, pomysłodawca pikniku u Grohmana powiedział, że mimo niesprzyjającej aury, piknik cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.- Piknik organizujemy już po raz szósty. Gramy dziś w odrestaurowanej sali konferencyjnej starej Fabryki Henryka Grohmana. Ze względu na pogodę, koncerty przenieśliśmy do środka. Wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, więcmyślę, żeprzełoży się to na dużą frekwencję podczas kolejnych pikników – dodał.
Od zeszłego rokuwprowadzone zostaływarsztaty kreatywne dla seniorów.
Koncert zespołuHoleviaters odbył się o godz. 16:00.
Podczas wydarzenia działała także strefa gastronomiczna – można było napić się kawy, zjeść własnoręcznie upieczone bułki czy chleb.
ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU |