39. Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. Utrudnienia
W związki ze świętem, od piątku – 16 września – można spodziewać się utrudnień na ulicach Skierniewic. Z ruchu wyłączone zostanie ścisłe centrum miasta i ulice do niego przyległe.

Zakaz wjazdu obowiązywać też będzie na ulicach: Wita Stwosza, Reymonta, Zawadzkiego, Pomologicznej i Konstytucji 3 Maja,mówi rzecznik urzędu miasta Przemysław Rybicki. – Trzeba pamiętać, żew ciągu świątecznego weekendu do Skierniewic przejeżdża kilkaset tysięcy osób, a na głównych ulicach miasta rozstawionych jest ponad 1200 stoisk handlowych – podkreśla.
Miasto przygotowało na świąteczny weekend więcej niż zwykle miejsc parkingowych. – Wygospodarowaliśmy ponad tysiąc nowych miejsc. Wykorzystaliśmy parkingi różnych szkół i jednostek oraz targowisko miejskie.
Już na wjazdach do miasta mają stanąć duże tablice informacyjne pomagające gościom poruszać się po święcie. Organizatorzy proszą też by nie pozostawiać samochodów na trasie przemarszu świątecznej parady. Chodzi o ulice: Rybickiego, Jagiellońską, Prymasowską i Senatorską.

ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU |