Hanna Zdanowska nie będzie wiceprzewodniczącą PO. “Moją partią są łodzianie”
Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska na antenie Radia Łódź zadeklarowała, że nie będzie wiceszefową Platformy Obywatelskiej. Taką propozycję miał złożyć jej nowy szef PO, Grzegorz Schetyna.

– Mam zobowiązania wobec mieszkańców Łodzi, od których nie zamierzam odstępować. Wprost przeciwnie, bo zamierza się z nich wywiązać w stu procentach. W związku z tym nie widzę możliwości połączenia funkcji prezydenta miasta i wiceprzewodniczącej, bo to absorbowało by znacznie czas – mówiła w programie Radia Łódź Hanna Zdanowska. – To jest moja ostateczna deklaracja, moją tak naprawdę partią są łodzianie – dodała.
Zdaniem prezydent Łodzi, PO pod nowym kierownictwem powinna poradzić sobie z dołującymi sondażami i wrócić na pozycję głównej partii opozycyjnej.
ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU |