Wartoprzeczytać
Piosenka Dnia 09.03 – 13.03.14
W tym tygodniu mamy dla Państwa nowe piosenki m.in. w wykonaniu My Morning Jacket, Calexico, Mroza i zespołu Nickleback.

Poniedziałek -“Satelite” – Nickelback.
Dziś zgodnie z Państwa wczorajszym wyborem słuchamy nowej piosenki grupy Nickleback. Zespół wystąpi w Łodzi 13 października.
Wtorek – “Falling from The Sky” – Calexico
Nowa płyta Calexico ukaże się w kwietniu. Znają już Państwo piosenkę “Cumbia de Donde”. Mamy nadzieje, że drugi singiel również przypadnie Państwu do gustu.
Środa – “Big Decisions” – My Morning Jacket
Jim James i jego fantastyczny zespół powracają. Album “Waterfall” ukaże się na początku maja. Mamy nadzieję, że przyniesie więcej tak melodyjnych i świetnie brzmiących piosenek jak “Big Decisions”
Czwartek – “All About It” – Hoodie Allen feat. Ed Sheeran
Utrzymany w pogodnym klimacie kawałek promuje album People Keep Talking. W piosence Hoodie Allena gościnnie pojawił się Ed Sheeran. W numerze hip-hop miesza się z popem i soulem. “Nagraliśmy ją nocą. Ed był świeżo po koncercie supportującym Taylor Swift. Numer opowiada o tym, że należy pamiętać o tym, skąd się pochodzi i obserwować jak nic zamienia się w coś” opowiada o kawałku Hoodie Allen.
Piątek – “Rock The Blues Away” – AC/DC
Australijscy rockmani nadchodzą z kolejnym singlem! W sieci pojawił się już teledysk.Za jego reżyserię odpowiada David Mallet, od wielu lat współpracujący z grupą. Plan klipu był niezwykłą gratką dla największych fanów zespołu – zjechali się z całego świata do Los Angeles, aby wziąć udział w tym historycznym nagraniu.Utwór promuje najnowszy krążek AC/DC Rock Or Bust, który ukazał się 2 grudnia 2014 i w zaledwie dwa dni po premierze w Polsce pokrył się Platyną! Jest to pierwszy krążek nagrany bez współzałożyciela grupy, Malcolma Younga, który ze względu na stan zdrowia zawiesił działalność w zespole.