Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To Wydarzenie minęło.

Zawody Krajowe WKKW w Bogusławicach (12-14 maja)

12 maja - 09.00 - 14 maja - 16.00

Zawody Krajowe WKKW

Zawody Krajowe WKKW w Bogusławicach

W dniach 12-14 maja (godz. 9-16) w Bogusławicach zorganizowane zostaną Zawody Krajowe WKKW. Na imprezę jeździecką zapraszają Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda i Stado Ogierów w Bogusławicach.

Zawody WKKW są najpełniejszym sprawdzianem umiejętności jeźdźca i konia i są rozgrywane podczas trzech dni zmagań jeździeckich. Podczas zawodów, należy pokonać wszystkie trzy próby z jak najmniejszą liczbą punktów karnych. Wynik każdej próby ma duże znaczenie w wyłanianiu zwycięzcy, jednak najczęściej decydującą jest próba terenowa.

Festyn rodzinny

W niedzielę (14 maja) w godzinach 10 – 15 odbędzie się festyn rodzinny, na którym atrakcjami będzie możliwość przejazdu bryczką (piknik wagon) po terenie Stada Ogierów w Bogusławicach. Będzie możliwe również zwiedzanie obiektu wraz z przewodnikiem. Dla najmłodszych przygotowano oprowadzanie na kucyku, dostępne będą również: zjeżdżalnia i dmuchany zamek. Zawody jeździeckie będzie można śledzić online.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął minister rolnictwa i rozwoju wsi, starosta powiatu piotrkowskiego oraz burmistrz Wolborza.

Zobacz także: XXII ROCK MAY FESTIVAL 2023

Miejsce wydarzenia

Stado Ogierów w Bogusławicach
Bogusławice 58
Wolbórz, Województwo Łódzkie 97-320 Poland
+ Google Map
Phone
+48 44 61-64-605
Miejsce wydarzenia - Zobacz stronę internetową

Witamy ponownie!

Zaloguj się do swojego konta

Odzyskiwanie hasła

Podaj nazwę użytkownika lub adres e-mail konta, dla którego chcesz zresetować hasło.

Add New Playlist

Skip to content
P