Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To Wydarzenie minęło.

Konferencja Naukowo-Techniczna pn.: „Rola jednostek konwencjonalnych w dobie ewolucji sektora energetycznego”

31 maja - 08.00 - 2 czerwca - 17.00

Informacja gora

Czy Bełchatów pozostanie stolicą polskiej energetyki?

Bełchatów od dziesięcioleci zapewnia bezpieczeństwo dostaw energii zyskując tytuł stolicy polskiej energetyki. Ponieważ energetyka zmierza w kierunku ograniczania emisji i oddziaływania na środowisko ważne jest podjęcie działań dla zachowania przemysłowego charakteru regionu, który jest źródłem dumy i środków do życia dla wielu mieszkańców regionu. Perspektywa przyszłego ograniczenia produkcji z konwencjonalnych źródeł energii jest okazją do otwarcia nowego rozdziału w przemysłowej historii miasta, stwarzając jednocześnie nowe możliwości wzrostu gospodarczego i tworzenia miejsc pracy.

PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów, Stowarzyszenie Elektryków Polskich przy wsparciu Politechniki Łódzkiej zapraszają do wzięcia udziału w konferencji naukowo-technicznej pn.: „Rola jednostek konwencjonalnych w dobie ewolucji sektora energetycznego”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło m.in.: Ministerstwo Aktywów Państwowych oraz Powiat bełchatowski. Podczas konferencji rozmawiać będziemy o przyszłości produkcji energii w regionie, o jego walorach i potencjale, nowoczesnych formach generacji opartych nie tylko na odnawialnych źródłach energii, ale również o małych reaktorach atomowych i technologiach wodorowych. Stawiamy na lokalną społeczność i dziedzictwo techniczne, które są podstawą sukcesu dla przyszłości regionu.

Dołącz do nas 1 czerwca w Hotelu Słok koło Bełchatowa. Zarejestruj się już teraz i weź udział w kształtowaniu energetycznej przyszłości regionu bełchatowskiego. Szczegółowe informacje pod adresem: www.sep-belchatow.pl

Informacja

 

Materiał Organizatora.

Szczegóły

Początek:
31 maja - 08.00
Zakońćzenie
2 czerwca - 17.00
Kategoria Wydarzenie:
Strona internetowa:
www.sep-belchatow.pl

Organizator

PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Politechnika Łódzka

Miejsce wydarzenia

Hotel Wodnik, Słok k. Bełchatowa

Witamy ponownie!

Zaloguj się do swojego konta

Odzyskiwanie hasła

Podaj nazwę użytkownika lub adres e-mail konta, dla którego chcesz zresetować hasło.

Add New Playlist

Skip to content
P