Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To Wydarzenie minęło.

Koncert The Best Of Tina- Uczta dla fanów Tiny Turner w Łodzi

6 kwietnia - 19.00 - 22.00

plakat digital

W nadchodzącym sezonie wiosennym, Wytwórnia w Łodzi stanie się miejscem niezapomnianych muzycznych emocji. Już 6 kwietnia, o godzinie 19:00, rozpocznie się
koncert “The Best of Tina”, będący hołdem dla legendarnej artystki Tiny Turner. Jest to doskonała okazja, aby przywitać wiosnę w rytmie niezapomnianych hitów, dzieląc te chwile z bliskimi lub obdarowując ich wyjątkowym, muzycznym prezentem na nadchodzące święta. Ten wyjątkowy wieczór to propozycja zarówno dla mieszkańców Łodzi, jak i całego województwa, aby spędzić czas w rytmie przebojów ikony muzyki. “Ludzie pytają mnie często, kiedy zwolnię tempo. Wiecie, co im odpowiadam? Dopiero się rozkręcam…” – przyznała przed laty Tina Turner. Koncert przywoła wspomnienie o niespożytej energii i żywiołowej twórczości artystki. Jej nieśmiertelne dzieła nadal inspirują i wywołują ogromne emocje. Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje Tiny Turner, m.in „The Best”, „What’s Love Got To Do With It”, „Private Dancer” czy „Golden Eye”, a widzowie usłyszą też takie piosenki jak „We Don’t Need Another Hero”, „What You Get Is What You See”, czy „Look Me In the Heart” w zupełnie nowych aranżacjach.

Koncert TheBestofTina material prasowy

 

Dzięki współpracy z orkiestrą Falkowski Art Collective i Golden Gate String Quartet, publiczność zanurzy się w bogatym brzmieniu, poczuje rytm pulsujący gitarowych riffów i zostanie porwana do tańca w takt dynamicznych partii perkusji. Organizatorzy zapewniają też, że koncert dostarczy nie tylko muzycznych, ale i wizualnych doznań.

Więcej informacji o wydarzeniu
Bilety na koncert są już dostępne. Można je nabyć na oficjalnej stronie wydarzenia www.thebestoftina.pl (tutaj dostępne także szczegółowe informacje o koncercie). Zachęcamy do szybkiego zakupu, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Koncert TheBestofTina material prasowy 2Koncert TheBestofTina material prasowy 1Koncert TheBestofTina material prasowy 1

 

Materiał Organizatora.

Szczegóły

Data:
6 kwietnia
Godzina:
19.00 - 22.00
Kategoria Wydarzenie:

Witaz ponownie!

Zaloguj się poniżej do swojego konta

Przypomnij hasło

Please enter your username or email address to reset your password.

Dodaj nową listę

Skip to content
P