Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To Wydarzenie minęło.

DeBBaty – projekt kierowany do licealistów

24 marca - 25 marca

Plakat_DeBBaty

Projekt DeBBaty łączy w sobie turniej debat oksfordzkich i cykl szkoleń projektowych dla licealistów. W projekcie udział bierze 12 miast w Polsce, podczas tegorocznej VI edycji będą to: Białystok, Bielsko-Biała, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Radom, Rzeszów, Toruń oraz Wrocław. Dla uczestników projektu z 12 miast organizujemy turnieje eliminacyjne oraz szkolenia obejmujące kompetencje miękkie. Szkolenia prowadzone są z zakresu m.in. autoprezentacji, negocjacji czy obsługi narzędzi graficznych. Prowadzącymi są członkowie zespołu projektowego. Szkolenia połączone są z promocją działalności w organizacjach studenckich oraz promocją macierzystej uczelni członków zespołu – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Na kilka tygodni przed turniejami eliminacyjnymi zorganizowane jest szkolenie z zakresu debat oksfordzkich dla uczestników prowadzone przez reprezentanta Partnera projektu – Fundacji Nowy Głos. Dzięki temu uczniowie, którzy po raz pierwszy stykają się z tematem debat oksfordzkich również mają szansę wziąć udział w turnieju.

Zwieńczeniem projektu jest Wielki Finał odbywający się w Szkole Głównej Handlowej, gdzie do rywalizacji stają najlepsze zespoły wyłonione podczas turniejów eliminacyjnych. Wydarzenie trwa dwa dni i jest okazją do integracji środowisk licealnych z całej Polski.
Działalność w projekcie jest także wyjątkową okazją do rozwoju dla członków jego zespołu projektowego. Prowokuje do rozwoju w sferze wystąpień publicznych, kontaktu z oficjelami oraz w typowych dla działalności projektowej obszarach jak granty, patronaty, grafika czy kontakt z partnerami.

 

Materiał od Organizatora

Szczegóły

Początek:
24 marca
Zakońćzenie
25 marca
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Stowarzyszenie Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Organizator - Zobacz stronę internetową

Miejsce wydarzenia

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Witamy ponownie!

Zaloguj się do swojego konta

Odzyskiwanie hasła

Podaj nazwę użytkownika lub adres e-mail konta, dla którego chcesz zresetować hasło.

Dodaj nową listę

Skip to content