ŁKS II ŁÓDŹ – KKS KALISZ
[RELACJA NA ŻYWO]
ŁKS II Łódź – KKS Kalisz
(wynik końcowy)
0:0 (0:0)
Żółte kartki: Ślęzak, Wzięch (ŁKS II) Andruszko, Putno (KKS)
Relacja wymaga odświeżania – kliknij TUTAJ
Sportowy weekend w Łódzkiem – zapowiedź
Koniec tego spotkania. Po niezbyt ciekawym spotkaniu ŁKS II remisuje z rywalem, który przed tą kolejką był tuż za strefą barażową, ale trzeba jasno powiedzieć, że to łodzianie powinni to spotkanie wygrać. To się nie udało. ŁKS II Łódź – KKS Kalisz 0:0
90’+3 Ślęzak ogląda jeszcze żółtą kartkę za faul taktyczny na połowie kaliszan.
90’+2 Siwek uderz z półobrotu w zamieszaniu w polu karnym gości… pudło!
90’+2 Rzut wolny dla ŁKS-u II na połowie rywali. Okazja na dośrodkowanie z głębi pola i być może stworzenie sobie decydującej sytuacji…
90’+1 Mocny zmienia Putno, na murawie melduje się też Tłaczała, który zastępuje Sławińskiego.
90′ Do drugiej połowy sędzia dolicza co najmniej trzy minuty.
89′ Skibicki próbował technicznym strzałem umieścić piłkę w okienku bramki… zabrakło może metra, może trochę więcej.
88′ Róg dla gości.
87′ Skibicki przewraca się w polu karnym łodzian, ale gwizdek sędziego milczy i nie ma się co dziwić arbitrowi.
85′ Putno niecelnie z dystansu.
83′ Korner dla gości.
81′ Dośrodkowanie Saganowskiego na bliższy słupek, czujny Krakowiak.
81′ Saganowski zastępuje Coulibaliego.
79′ Szymański zmienia Chacińskiego.
78′ Siwek nie sięgnął piłki zagranej w pole bramkowe przez Książka!
77′ Niepewne piąstkowanie Krakowiaka. Korner dla gospodarzy.
75′ ŁKS II Łódź – KKS Kalisz 0:0
74′ Iwańczyk zmienia Grabowskiego, a Siwek Popławskiego.
73′ Róg dla łodzian.
72′ Książek faulowany na połowie ŁKS-u II. Żółta kartka dla Putno.
69′ Krakowiak pewnie łapie po płaskim strzale.
Wartoprzeczytać
69′ Putno dośrodkował z lewej strony, piłka odbita od nóg jednego z łodzian i Kucharski z problemami zatrzymuje ją tuż pod poprzeczką na wysokości linii bramkowej.
66′ Po kilku minutach przestoju, znowu częściej przy piłce ełkaesiacy, ale kaliszanie czujnie czekają na kontrataki.
62′ Kościuk przymierzył z dystansu… słupek!
60′ ŁKS II Łódź – KKS Kalisz 0:0
57′ Ślęzak ogląda żółtą kartkę za faul na własnej połowie. Dobra okazja na dośrodkowanie dla gości.
56′ Kucharski rozpocznie od własnej bramki. Kaliszanie atakują coraz groźniej.
55′ Skibicki zmienia Koczego.
55′ Akcja kaliszan prawym skrzydłem, zagranie wszerz pola karnego łodzian i najpierw w piłkę nie trafia Chaciński, a na zamknięciu Cierpka, który przed sobą miał już tylko pustą bramkę!
52′ Krakowiak pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z bocznej strefy.
49′ Koczy zablokowany w polu karnym ŁKS-u II.
48′ Niecelny strzał Coulibaliego z 20 metrów.
46′ Rozpoczęła się druga część gry. Dwie zmiany w KKS-ie. Głaz i Cierpka na murawie. Zeszli Andruszko i Maroszek.
Koniec pierwszej połowy. Nudne widowisko, kaliszanie nie stworzyli sobie nawet pół sytuacji, ełkaesiacy powinni prowadzić przynajmniej 1:0. Na razie ŁKS II Łódź – KKS Kalisz 0:0
45′ Do pierwszej połowy sędzia dolicza co najmniej minutę.
43′ Coulibaly wybija piłkę z własnej szesnastki.
42′ Róg dla kaliszan.
37′ Książek strzela z dystansu – w środek bramki, Krakowiak łapie.
32′ Tym razem Popławski strzela z 18 metrów, ale Krakowiak na posterunku.
31′ Niecelny strzał Wzięcha lewą nogą z dystansu.
30′ ŁKS II Łódź – KKS Kalisz 0:0
29′ Książek fauluje Koczego. Obyło się jeszcze bez kartki.
28′ Ełkaesiacy niedokładnie rozgrywali i piłka ostatecznie wyleciała za linię końcową.
25′ Dobry strzał Wzięcha z wolnego z 16 metrów, jednak dobrze broni Krakowiak. Róg dla łodzian.
24′ Jeszcze żółta kartka dla Andruszko.
22′ Karny czy wolny? Za chwilę się okaże, ale chyba z 16. metra będą mogli strzelać łodzianie.
21′ Popławski nie wykorzystuje błędu rywali i nie trafia do pustej bramki!
20′ Krakowiak zacznie z rzutu wolnego z własnej połowy.
20′ Zblokowany strzał Sławińskiego sprzed pola karnego i kolejny korner dla łodzian.
19′ Coulibaly urwał się lewym skrzydłem, ale jego strzał z ok. 18 metrów blokują rywale, Wzięch próbował jeszcze dośrodkować, jednak też blok i tylko rzut rożny.
15′ ŁKS II Łódź – KKS Kalisz 0:0
15′ Wolny na połowie łodzian, ale nic z tego gościom nie wyszło.
11′ Kościuk traci piłkę w środku pola, ale szybko naprawia swój błąd.
10′ Putno wybiegł z piłką za linię końcową.
6′ Coulibaly dośrodkował z wolnego, piłka odbiła się od Pawłowskiego i wylądowała w rękach Krakowiaka.
4′ Wszołek próbował przyspieszyć na prawym skrzydle, ale został skutecznie przyblokowany ok. 10 metrów od polu karnego KKS-u.
4′ Na razie spokojne tempo z obu stron. Częściej przy piłce gospodarze.
1′ Z małym opóźnieniem, ale rozpoczął się ten mecz. Kaliszanie w niebieskich koszulkach, białych spodenkach i zielonych getrach, łodzianie na biało-czerwono-biało.
ŁKS Łódź: T. Kucharski – M. Wszołek, J. Pawłowski, A. Ślęzak, M. Książek, P. Grabowski, M. Wzięch, W. Kościuk, O. Sławiński, L. Coulibaly, K. Popławski
KKS Kalisz: M. Krakowiak – B. Putno, M. Białczyk, B. Kieliba, J. Staszak, M. Gawlik, M. Andruszko, W. Maroszek, K. Koczy, M. Chaciński, W. Staszak
Godzina 17.00 Za chwilę powinno rozpocząć się spotkanie, ale czekamy jeszcze na naprawę siatki w bramce od strony Aquaparku.