Uwaga kierowcy w Kutnie. Od 11 stycznia utrudnienia na Skłodowskiej-Curie
Od 11 stycznia kierowcy jadący przez Kutno muszą spodziewać sporych utrudnień. Zamknięta dla ruchu będzie remontowana ulica Skłodowskiej-Curie.
– Ulica Skłodowskiej-Curie będzie nieprzejezdna od skrzyżowania z ulicą Maczka do granicy miasta. Na tym odcinku trwają roboty drogowe. mówi Kamil Klimaszewski z biura prasowego magistratu.
Przygotowano objazd ulicami: Maczka, Graniczną i drogą gminną, którą będzie można wrócić na ul. Skłodowskiej-Curie.
Dzięki inwestycji droga zyska nową nawierzchnię i odwodnienie, wybudowany zostanie też ciąg pieszo-rowerowy.Część dla rowerzystów wykonana będzie z betonu asfaltowego tak, jak życzyli sobie podczas konsultacji sami cykliści
Prace na ulSkłodowskiej-Curie trwają od końca października. Dotychczas związane były z układaniem kanalizacji deszczowej.
Koszt przebudowy to ponad 2,1 mln zł.
ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z KUTNA |