Program “Czyste powietrze” w Piotrkowie. Władze miasta chą rozmawiać z mieszkańcami
Władze Piotrkowa Trybunalskiego zapraszają mieszkańców, by porozmawiać z nimi o programie Czyste powietrze.
Pretekstem do zorganizowania spotkanie jest duże zainteresowanie mieszkańców tematycznym punktem konsultacyjnym, który działa w siedzibie magistratu przy ulicy Szkolnej.
– Wychodzimy naprzeciw mieszkańcom i organizujemy duże spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono 16 grudnia w Sali Konferencyjnej przy ul. Szkolnej. Czekamy od godz. 11 na wszystkich zainteresowanych pozyskaniem informacji dot. tego działania, ponieważ w trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie oraz o sposobie składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczenia tych przedsięwzięć – mówi rzecznik prasowy piotrkowskiego magistratu Jarosław Bąkowicz.
Władze Piotrkowa Trybunalskiego proszą wszystkich zainteresowanych o potwierdzenie udziału w spotkaniu. -Chcemy, aby to spotkanie odbyło się w reżimie sanitarnym z zachowaniem bezpieczeństwa nas wszystkich, zarówno urzędników, jak i mieszkańców, którzy zdecydowaliby się nas odwiedzić. Czekamy na telefony pod nr: 44 732 18 22 bądź z końcówką 23 lub 24– dodaje Bąkowicz.
Można to zrobić jeszcze tylko dziś (12 grudnia).
ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO |