Roczny chłopiec pogryziony przez psa w Sulejowie
W Sulejowie amstaff pogryzł roczne dziecko, które trafiło do CZMP w Łodzi. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia piotrkowska policja.
Materiałdzięki uprzejmości sulejow24.com
Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8:30 w jednym z mieszkań w kamienicy w powiecie piotrkowskim.Jak wynika z ustaleń policji, podczasrodzinnego śniadanie obecna była trójka dorosłych i roczne dziecko- chłopczyk – mówi Joanna Kącka rzecznik KomendantaWojewódzkiegoPolicji w Łodzi. – W domubyli rodzice – mama w wieku 25. lat, ojciec 23. lat i babcia. Przy stole karmiony był chłopiec. Znajdowałsiętam takżeamstaff,który w tej rodzinie jest już od kilku lat. W pewnym momencie pies doskoczył do dziecka raniąc je w twarz. Ten roczny chłopiec został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi – informuje Joanna Kącka.
Dzieckozostały otoczone opieką medyczną. Wszyscy opiekunowie chłopca bylitrzeźwi. -Nigdywcześniej piesnie przejawiałżadnych agresywnych zachowań ani wobec tego dziecka ani jakichkolwiek innych osób trzecich. Zwierzę będzie poddane obserwacji weterynarza – dodajeJoanna Kącka.
Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniająpolicjanci.

ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU |