Darmowe kursy pszczelarstwa w województwie łódzkim
Jak pomóc naszym bzyczącym przyjaciołom, którzy odpowiadają za wytworzenie jednej trzeciej żywności na świecie? Można zapisać się na kursy on-line rozwijające pszczelarstwo organizowane przez fundację Ekoostoja.

Szkolenia realizowane dzięki wsparciu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Kończą się egzaminem i certyfikatem. Żeby wziąć udział wystarczy mieć ukończone 18 lat
– Głównie staramy się, aby w ramach działań szkoleniowych pszczelarze dowiedzieli się jak można sprzedawać swoje produkty i realizować sprzedaż bezpośrednią i rolniczy handel detaliczny lub jak obniżyć koszty utrzymania pasieki. Chcemy wykorzystać nowe technologie poprzez szkolenia on-line czy indywidualne oraz zapoznać z tematyką. Pokazać, że to nie jest takie trudne, że to nie jest ginący zwód – mówi Tomasz Ojrzyński, prezes fundacji Ekoostoja.
Dostępne jest jeszcze około sto wolnych miejsc. Szczegółowe informacje są pod numerem telefonu 782 853 267.