Transfery w Widzewie Łódź. Do drużyny rezerw dołącza Kamil Tlaga, klub rezygnuje z Luki Uskokovicia
34-letni obrońca podpisał z klubem z al. Piłsudskiego roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Defensor będzie występował w zespole rezerw.
Kamil Tlaga pierwszy raz związał się z Widzewem przed rundą wiosenną sezonu 2015/2016, gdy czerwono-biało-czerwoni walczyli na czwartoligowym froncie. Zawodnik urodzony w Wołominie po sezonie cieszył się z promocji do III ligi. W widzewskiej koszulce Tlaga rozegrał 36 meczów, strzelił 6 goli.
Obrońca odszedł z Widzewa w styczniu 2018 roku. W kolejnych latach występował w klubach III ligi – Lechii Tomaszów Mazowiecki i Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
Kamil, witamy ponownie w Sercu Łodzi!
Więcej
Widzew Łódź (@RTS_Widzew_Lodz) July 13, 2021
Zmiany także w defensywie pierwszego zespołu Widzewa Łódź. Klub poinformował, że rozwiązał umowę (za porozumieniem stron) z Petarem Mikuliciem.Chorwatdołączył do zespołu Widzewa przed poprzednim sezonem. Zagrał tylko w jednym meczu – na inaugurację z Radomiakiem. Na początku września, podczas sparingu z Rakowem Częstochowa, doznał urazu więzadła krzyżowego przedniego, który na długie miesiące wykluczył go z gry.
W poniedziałek natomiast klub z al. Piłsudskiego poinformował, że pozyskał Lukę Uskokovicia, 25-letniego środkowego obrońcę z Czarnogóry. Defensor podpisał dwuletni kontrakt. Po zapoznaniu się z opiniami lekarzy specjalistów klub ostatecznie odstąpił od finalizacji umowy z zawodnikiem. -Warunki umowy z Luką Uskokoviciem były już ustalone, a zawodnik miał od razu po badaniach dołączyć do zespołu przygotowującego się (…) w Woli Chorzelowskiej. Bardzo szczegółowe badania, których wyniki interpretowali doświadczeni lekarze, były jednak na tyle niepokojące, że zdecydowaliśmy się odstąpić od finalizacji umowy – mówi Łukasz Stupka, dyrektor sportowy Widzewa Łódź.
JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW. WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄW DZIALE “SPORT LIVE”. |