ŁKS wygrywa na koniec rundy zasadniczej
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź pokonały na wyjeździe Enea PTPS Piła 3:1. Łodzianki rundę zasadniczą zakończą na trzecim lub czwartym miejscu.

Ełkaesianki słabo rozpoczęły spotkanie w Pile. Zawodziła przede wszystkim Katarzyna Zaroślińska-Król, która łącznie zdobyła dwa punkty. Pierwszego seta łodzianki przegrały do 20.
W drugiej i trzeciej partii słabo dysponowaną Zaroślińską-Król zastępowała Agata Wawrzyńczyk, która od początku wyszła też na czwartego seta. Ta zmiana rozruszała atak ŁKS-u Commercecon. Przyjezdne wygrały 25:17, 25:22 i na przewagi 26:24, zwyciężając całe spotkanie 3:1.
MVP meczu wybrano Wawrzyńczyk, która zdobyła 17 punktów. Dwa więcej dołożyła Aleksandra Wójcik. Dobrze spisały się też Katarina Lazović (16) i Joanna Pacak (15).
Siatkarki ŁKS-u Commercecon w rundzie zasadniczej zdobyły 46 punktów. Jeszcze nie wiadomo które miejsce zajmą. W tej chwili są trzecie, jednak Grupa Azoty Chemik Police traci tylko trzy punkty, a do rozegrania ma jeszcze dwa spotkania.