Trwa zbiórka dla hospicjum dziecięcego i Domu Samotnej Matki
Ze względu na pandemię “Orszak Trzech Króli” będzie wyglądał w tym roku zupełnie inaczej niż w latach ubiegłych. Ale nie zabraknie darów.
W Archidiecezji Łódzkiej cały czas trwa akcja zbierania pieniędzy i darów rzeczowych dla hospicjum dziecięcego i Domu Samotnej Matki. Zbiórka jest wciąż prowadzona w łódzkich parafiach.Metropolita łódzki, arcybiskup Grzegorz Ryś był jednym z promotorów takiego wykorzystania środków z tegorocznej kolędy.
Przeczytaj też: Orszak Trzech Króli w Łodzi będzie nietypowy
Zobacz też: Charytatywna akcja archidiecezji “Orszak w Łodzi”
Inicjatywa, zapoczątkowana przez arcybiskupa Grzegorza Rysia, polega na nagraniu kolędy i umieszczeniu filmiku w sieci z hasztagiem #OrszakwŁodzi. Autor nagrania wpłaca środki na rzecz łódzkiego Hospicjum dla dzieci na Łupkowej i nominujetrzy kolejne osoby
Posłuchaj i dowiedz się więcej:
Nazwa | Plik | Autor |
Akcja zbierania pieniędzy i darów rzeczowych dla hospicjum dziecięcego i Domu Samotnej Matki | audio (m4a) audio (oga) |
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU |