Wartoprzeczytać
Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku w Łodzi. W samochodzie odnaleziono dilerki po narkotykach
Prokuratura Rejonowa Łódź Widzew wyjaśnia okoliczności wczorajszego tragicznego w skutkach wypadku na skrzyżowaniu Jana Pawła i Obywatelskiej w Łodzi. W samochodzie osobowym odnaleziono dilerki po narkotykach i niewielką ilość suszu roślinnego.
Jak ustalono kierujący osobowym audi uderzył w ciężarowe Iveco. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły dwie młode osoby z audi – 25-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta.
Czytaj więcej: Śmiertelny wypadek w Łodzi u zbiegu Obywatelskiej i Jana Pawła II [ZDJĘCIA]
Rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej Krzysztof Kopania powiedział, że osobówka jechała z ogromną prędkością. Dodał, że w samochodzie zostały odnalezione dilerki po narkotykach i niewielka ilość suszu roślinnego – prawdopodobnie marihuany. – Z relacji świadków i zapisu monitoringu wynika, że kierowca audi porusza się z bardzo dużą prędkością, o czym świadczy także długość śladów hamowania. Podczas oględzin auta znaleziono w etui dilerki i niewielką ilość suszu roślinnego, prawdopodobnie marihuany.
W tym tygodniu odbędą się sekcje zwłok ofiar wypadku, a także specjalistyczne badania, które wyjaśnią, czy kierowca audi był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Koronawirus – co musisz wiedzieć?
ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU |