50-letni mężczyzna zginął w wypadku na drodze S 8 w powiecie wieruszowskim
Pojazd mężczyzny, który zginął – dachował. Droga S 8 na 120-tym kilometrze w kierunku Wrocławia jest zablokowana. Na miejscu wypadku służby wyjaśniają przyczyny zdarzenia.
Wwyniku wypadku zablokowanabyła też autostrada A1 – między węzłami Kutno Wschód i Piątek, w kierunku Łodzi i Katowic. Po dachowaniu pojazdu – trzy osoby zostały ranne, na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Tużpo wypadku, aby ominąć utrudnienie – kierowcy musieli zjechać na węźle Kutno Wschód na krajową 92 i drogami wojewódzkimi 702 i 703 wrócić na autostradę na węźle Piątek. Pojazdy, które utknęły w zatorze wypuszczane były pasem zieleni.
Utrudnienie na autostradzie A1 już się zakończyło – droga jest już przejezdna, ale nadal jest korek.
ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU |