Pięciomilionowy klient łódzkiego Aquaparku Fala [ZDJĘCIA]
Okazała się nim pani Monika, która na Falę przychodzi przede wszystkim, aby korzystać z sauny. Dzisiaj przywitało ją konfetti i i fanfary.
– Jestem bardzo miłe zaskoczona. Korzystam często z oferty Fali bardziej pod względem zdrowotnym i rehabilitacyjnym, za to moje dzieci uwielbiają przychodzić tu dla czystej rozrywki – powiedziała pani Monika.
Ostatni taki jubileusz Fala obchodziła 19 czerwca 2017, kiedy świętowano pojawienie się czteromilionowego klienta. -Stosunkowo szybko przybył nam kolejny milionodwiedzających.Wiele osób odwiedza nas nie tylko latem, ale też w okresie zimowym. W zeszłym roku było to około 600 tys. klientów, w tym szacujemy, że będzie to 690 tys. – mówi prezes aquaparku Fala Andrzej Pirek.
Aquapark Fala został otwarty w 2008 roku. W tym rokudo użytku oddana została nowoczesna hala z 25-metrowym basenem sportowym oraz całorocznym rekreacyjnym basenem wypływowym.