Konwencja PiS w Zduńskiej Woli. Program kandydata na prezydenta miasta
Krajowi i wojewódzcy działacze rządzącej partii przedstawiali kandydata PiSu na prezydenta miasta – obecnie miejskiego radnego – Damiana Kunerta.

– W przyszłym roku 6 miliardów rząd przeznaczy na drogi lokalne, między innymi do takich miast jak Zduńska Wola. Kto z takiej oferty skorzysta? Oczywiście ci samorządowcy, którzy zechcą z rządem współpracować – zaznaczał sekretarz stanu w kancelarii premiera, Grzegorz Schreiber.
Głos zabrał również sam kandydat. Damian Kunert ma szereg propozycji dla Zduńskiej Woli. Część z nich bezpośrednio opiera się o rządowe programy.
– Wraz ze swoją drużyną wyrwę nasze miasto z marazmu. Zduńska Wola to mój dom i twój dom. Dom, o który trzeba dbać. Zapewnimy wdrożenie rządowego programu Mieszkanie+. Jeśli będzie taka potrzeba, wybudujemy w Zduńskiej Woli 500 nowych mieszkań. Rozbudujemy sieć gazową, która również jest potrzebna – mówił kandydat.
Podczas zduńskowolskiej konwencji przedstawiono również kandydatów PiSu do rady miasta i powiatu.