Joanna Mioduchowska i Kuba Sienkiewicz – Premiera płyty Perełki
24 marca, o godz. 20.00, w łódzkiej “Przechowalni”odbędzie się koncert prapremierowy nowej płyty Joanny Mioduchowskiej “Perełki”. Po raz pierwszy poza Warszawą gościem koncertu Joanny będzie Kuba Sienkiewicz.

Album zawiera 13 piosenek ze słowami współczesnych, zaprzyjaźnionych poetów (Roma Rappe, Jacek Sabatowicz, Tadeusz Knyziak , Andrzej Kubiak) z muzyką Joanny Mioduchowskiej. Na scenie Joannie będą towarzyszyli: Mirosław Kozak – wspaniały gitarzysta i akordeonista (współpracujący także m.in. z Andrzejem Garczarkiem) oraz niezwykły kontrabasista – Wojciech Zalewski.Gościem specjalnym będzie Jakub Sienkiewicz, który zaśpiewa z Joanną i zespołem kilka utworów.
Joanna Mioduchowska – autorka piosenek – muzyki i słów, poetka, pieśniarka. Gra na gitarze oraz harmonijkach ustnych. Laureatka “Złotej piątki” OPPA i wielu innych festiwali m.in. łęczyckiego Nocnika. Należy do do Grupy Literacko-Muzycznej Terra Poetica.Od kilku lat związana także z “Fabryką snów w Mieście Łódź”, choć nigdy nie miała okazji by zaprezentować się z zespołem w pełnym składzie.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 24 marca o godz. 20:00 w klubie Przechowalnia w Łodzi przy ul. 6 sierpnia 6.
WIĘCEJ INFORMACJIOKULTURALNEJ ŁODZI I REGIONIE. SPRAWDŹ TEŻ NASZKALENDARZ WYDARZEŃ. |