“Łódź Miastem Talentów”. Ruszają przesłuchania
To już czwarta edycja łódzkiego konkursu. W weekend (4 i 5 marca) uczestnicy zaprezentują się przed jurorami i publicznością.

W sobotę, będzie można obejrzeć występy 15 uczestników, którzy zakwalifikowali się do przesłuchań w kategorii “muzyka”. – Rozpiętość gatunkowa jest ogromna: od metalu i popu poprzez osoby, ktore dotąd śpiewały tylko karaoke i chcieli sprawdzić jak to jest na scenie – tłumaczyMateusz Jarzyński z Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych.
Z kolei w niedzielę, swoje umiejętności będą prezentowali uczestnicy kategorii: moda, taniec i aktor.
Udział w konkursie otworzył laureatom poprzednich edycji drzwi do dalszej kariery. – Zespół Ted Nemeth wydał swoją debiutancką płytę, koncertuje jako support zespołu HappySad. Agnieszka Cygan, tworzy swoje spektakle taneczne ireżyseruje. W nowym singlu AIMO, który nagrany był w Radiu Łódź, występują muzycy zespołu Linia 45, czyli ubiegłoroczni zwycięzcy “Miasta Talentów”.
Sobotnie i niedzielne przesłuchania, zaczynają się o godz. 18.00w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych, przy ul. Zachodniej 54/56.Wstęp jest wolny.
Finał konkursu odbędzie się 24 i 25 czerwca w Pasażu Róży.