Bartas Szymoniak w Radiu Łódź. Wygraj bilety!
O ile dotychczas słyszeliśmy o beatboxerach, wokalistach i instrumentalistach, to Bartosz “Bartas” Szymoniak łączy w sobie wszystkie te trzy umiejętności, określając je Beatrockiem.
Artysta wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam, własnym aparatem mowy (bas, perkusja, trąbki, śpiew), a następnie zapętla na tzw. looper. Dźwięk po dźwięku, warstwa po warstwie. Jest także skrzypkiem. Towarzyszy mu jedynie gitarzysta i wokalista – Michał Parzymięso.
Ten niezwykły duet już w niedzielę (11 grudnia) wystąpi w Studiu Koncertowym im. Henryka Debicha. Koncert w Radiu Łódź rozpocznie się o godzinie 20. Będzie można go słuchać na naszej antenie, ale mamy też dla Was 12 podwójnych zaproszeń. Żeby wygrać jedno z nich, trzeba odpowiedzieć poprawnie na pytanie, w jakim zespole Bartosz Szymoniak był wokalistą w latach 2008-2015? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres [email protected], dopisując w wiadomości swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule wiadomości prosimy wpisać “Bartosz Szymoniak”.
Partnerem koncertu jest Good Time Aparthotel – noclegi i konferencje w klimacie XIX-wiecznej kamienicy łódzkiej. Łódź, ul. Piotrkowska 120.