Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego w Łodzi
Ponad 200 firm z siedmiu państw prezentuje swoje produkty i usługi podczas Targów Sprzętu Rehabilitacyjnego “Rehabilitacja 2016”. Targi odbywają się w Łodzi.

Podczas imprezy wystawienniczej będzie można obejrzeć między innymi urządzenia ułatwiające niepełnosprawnym komunikację lub poruszanie się. – W tym roku większy nacisk stawiamy na osoby, które mają problem z chodzeniem – mówi Aleksandra Wietecha-Drobik z firmy Interservis organizującej targi. – Nowością na rynku jest takie specjalne oprogramowanie komputerowe, służące do usprawnieniafunkcji ruchowych i poznawczych, skierowane do osób cierpiących na stwardnienie rozsiane.
Targi “Rehabilitacja 2016” potrwają trzy dni. Będą otwarte między 10.00 a 18.00 w hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4
Posłuchaj relacji i dowiedz się więcej:
Nazwa | Plik | Autor |
Targi rehabilitacji | audio (m4a) audio (oga) |
ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU |