Boże Ciało i długi weekend w Radiu Łódź
Poranek ze Spycimierza, specjalna audycja z okazji Dnia Matki, pokoncertowa noc po występie Roda Stewarta i “Bezpieczny powrót z majówki” – to tylko niektóre z programowych atrakcji, które przygotowaliśmy na świąteczny wydłużony weekend.

W związku z tzw. długim weekendem, który przynajmniej dla części naszych słuchaczy może być okazją do spędzenia kilku dodatkowych dni wolnych od pracy, zmodyfikowaliśmy naszą ramówkę, a także wprowadziliśmy kilka specjalnychpozycji programowych.
Poranny program w Boże Ciało nadamy na żywo” ze Spycimierza. Wciągu trzech godzin Jacek Czekalski przybliży prawie 200-letnią historię układania dywanów kwiatowych w tej znanej podłódzkiej miejscowości.

W audycji “W środku dnia” nie zapomnimy o Dniu Matki – o relacjach mam i córek opowiedzą matki trzech pokoleń. Gościem Moniki Czerskiej będzie też psychoterapeutka i pedagog Anna Langner. O emocjach w piosence, przy okazji wydania nowej płyty, opowie Anna Szarmach. W programie Piotra Bielawskiego usłyszymy zaśpiewane współcześniewiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Wieczorem “Rozmowy nie słodkie” Anny Groblińskiej z Sylwią Kubryńską,autorką Najlepszego Bloga na Świecie”.
W sobotę 28 maja dla wszystkich fanów Roda Stewarta wracających z koncertu w łódzkiej Atlas Arenie mamy w Radiu Łódź noc pokoncertowąz największymi przebojami artysty. A dzień później – niedzielny Bezpieczny powrót z majówki” – drogowe raporty reporterów z najważniejszych tras centralnej Polski.