Atak dziecięcej wyobraźni. Premiera improwizowanej bajki
Premierowy spektakl “Impro Atak! Bajka improwizowana” odbył się w piątek, pierwszego kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 173 w Łodzi. Zajęcia z dziećmi poprowadzili aktorzy, przygotowujący przedstawienie teatralne.

W przedstawieniu,to uczestnicy są autorami historii i pomagają wykreować bohaterów, mówi Jacek Stefanik, aktor Teatru Nowego w Łodzi. – Przyzwyczajamy się do tego co w dziecięcej wyobraźni może nas zaatakować. Już widzimy, że dzieci są tak czułe na improwizację, tak kreatywne, że zwykły patyk może być wszystkim: kiełbasą, karabinem maszynowym, różdżką, czymkolwiek – mówi Stefanik.
Spotkanie aktorów z uczniami I klasy Szkoły Podstawowej nr 173, było “próbą generalną” przed premierą spektaklu “Impro Atak! Bajka improwizowana” – 3 kwietnia w Teatrze Nowym w Łodzi.
WIĘCEJ INFORMACJIO KULTURALNEJ ŁODZI I REGIONIE. SPRAWDŹ TEŻ NASZ KALENDARZ WYDARZEŃ. |