Lana Del Rey i Skrillex przyjadą na Orange Warsaw Festival
Podczas kolejnej edycji festiwalu wystąpią również Die Antwoord, Editors, Skunk Anansie, Tom Odell, M, Daughter, XXANAXX i Julia Marcell.

Dziewiąta edycja wydarzenia odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec w dniach 3-4 czerwca. Przez dwa dni na dwóch scenach wystąpi w sumie kilkunastu artystów.
Organizatorzy zapowiadają, że do line-upu festiwalu dołączą jeszcze kolejni wykonawcy. Już dzisiaj wiemy natomiast, że do Warszawy przyjadą: amerykańska wokalistka i kompozytorka Lana Del Rey, uważany za jednego z pionierów gatunku dubstep amerykański DJ Skrillex, londyńskie trio Daughter, legenda brytyjskiego indie-rocka grupa Editors, południowoafrykańskie trio Die Antwoord, brytyjski wokalista Tom Odell, angielska formacja Skunk Anansie oraz duńska wokalistka M.
Polskimi artystami, którzy wystąpią na Orange Warsaw Festival są natomiast Julia Marcell i duet XXANAXX.
Sprzedaż karnetów na dziewiątą edycję Orange Warsaw Festival rozpocznie się 10 marca o godzinie 14:00.
NOWOŚCIMUZYCZNE, KONCERTYW ŁODZI, TELEDYSKI, ROZMOWY Z ARTYSTAMI. WSZYSTKO TO ZNAJDZIESZW NASZYMDZIALE MUZYCZNYM. |