Znamy nazwiska Menedżerów Roku 2015 w Łódzkiem
Andrzej Kupstas, Józef Szmich i Cezary Sławniewicz zostali Menedżerami Roku 2015 w regionie łódzkim. Tegoroczna edycja Menedżera Roku była rekordowa, zgłoszono aż 231 kandydatów.

Andrzej Kupstas, dyrektor operacyjny na Europę Centralną i Kazachstan w firmie JTI Polska, został Menedżerem 2015 Roku Województwa Łódzkiego w kategorii duży przedsiębiorca.Zwycięzca był zaskoczonywyróżnieniem. -Jestem zaskoczony, bo nie jesteśmy specjalnie widoczni, działamy lokalnie. Czuję siębardzo dumny – podkreślił.
Wśród średnich przedsiębiorców, działających w województwie łódzkim, menedżerem roku został prezes firmy Delia Cosmetics,Józef Szmich. – Ta nagroda to wisienka na torcie. Warto w tym miejscupodkreślić, że nieja dostałem tę nagrodę, tylko my, jako firma Delia- przekonywałSzmich.
Najlepszym pośród małych przedsiębiorców okazał się Cezary Sławniewicz, współwłaściciel PHU Sława.
W czasie gali Menedżera Roku wręczonorównież nagrodę kulturalną Wielki Kreator. W tym roku zwycięzcą okazała się Fundacja Urban Forms, w imieniu której nagrodę otrzymała prezes Teresa Latuszewska-Syrda.
Galę, która odbyła się w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Tymienieckiego w Łodzi uświetnił występ piosenkarki Ani Rusowicz.
ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU |