Koncert Deep Purple
Już dzisiaj (25 października) w Atlas Arenie wystąpi legendarny zespół Deep Purple. Koncert rozpocznie się o 21-ej.

Smoke on the Water oraz wiele innych kultowych utworów na żywo.Legenda rocka Deep Purple wystąpi w Polscena jedynym koncercie. Po ogromnym sukcesie lutowych występów, zespół postanowił wrócić do naszego kraju, tym razem zagrają w łódzkiej Atlas Arenie.
Muzycy pracują nad nową, dwudziestą w ich dorobku płytą studyjną.Krążek Now What?! podbił serca fanów i pokazał, że zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i jest w świetnej formie.- Zagramy nowe przeboje, ale także stare kawałki, bądźcie przygotowani, bo z nami nigdy nic nie wiadomo, w Łodzi też was na pewno zaskoczymy – mówi klawiszowiecDon Airey.
Po godzinie 23, po wieczorze wyborczym, zapraszamy do słuchania Radia Łódź i specjalnej pokoncertowej audycji, która potrwa do 2 w nocy.