Koncert Janka Samołyka. Zapraszamy do słuchania transmisji
Janek Samołyk w niedzielę wystąpi w klubie Scenografia. Koncert ten będzie transmitowany na żywo na naszej antenie. Zachęcamy do słuchania na częstotliwości 99,2 MHz lub na naszej stronie internetowej.

Ten artykułmożesz również przeczytać wmobilnej aplikacji Radia Łódź. Kliknij i dowiedz się więcej.
Janek Samołyk to wrocławski wokalista, gitarzysta i autor piosenek. Jego muzyka trafia do słuchaczy lubiących zarówno alternatywne gitarowe brzmienia, jak i piosenkę poetycką. Podczas koncertu w Łodzi muzyk zagra materiał z nowego albumu “Na prezent”, a także najlepsze utwory z dwóch wcześniejszych płyt.
Muzyczna droga Samołyka rozpoczęła się od wygrania konkursu debiutów na OFF Festivalu. Debiutancka płyta “Wrocław”, wydana w 2010 roku została bardzo dobrze przyjęta, a takie piosenki, jak “Piosenka o pointach” czy “I ain’t gonna give up (yet)” często gościły w radiu. W 2012 roku ukazał się drugi album pt. “Problem z wiernością”.Zawierał on m.in. takie piosenki, jak “Codziennie”, tytułowy i “Czy to jest przypadek”. “Na prezent” to najnowsza propozycja wrocławianina, zawiera (najczęściej niewydane wcześniej) piosenki śląskiego songwritera – Marka Jałowieckiego. Single “Złe czasy” oraz “Na prezent”, można często usłyszeć w stacjach radiowych.
Skład:
Janek Samołyk – gitara, wokal
Patrycja Stefanowska – skrzypce, klawisze, wokal
Piotr Wojniusz – bas
Marcin Wojtowicz – perkusja
Koncert będzie transmitowany przez Radio Łódź.
Polecamy się do słuchania w Łodzi na 99,2 MHz lub na www.radiolodz.pl
Start godz. 20:05
Partnerem koncertu jest Good Time Aparthotel – noclegi, konferencje, uroczystości rodzinne, w klimacie XIX-wiecznej kamienicy łódzkiej. Łódź, ul. Piotrkowska 120