Tomasz Trela: Najgorsze decyzje to niewątpliwie te pomniki Platformy Obywatelskiej
Budżet obywatelski, program Mia100Kamienic i zobowiązanie miasta do niepodwyższania w przyszłym roku opłat dla mieszkańców – to zdaniem przewodniczącego klubu radnych SLD Tomasza Treli pozytywne decyzje prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej w 2013 roku.

Jego zdaniem, ważną rolę w ich podejmowaniu odegrała opozycja czyli Sojuszu Lewicy Demokratycznej. – Trzeba zacząć od tego, że rok 2014 będzie rokiem bez podwyżek. Udało się zablokować falę nieuzasadnionych podwyżek opłat miejskich. Udało się również obniżyć opłaty za parkowanie, za wywóz odpadów i to niewątpliwy sukces mieszkańców Łodzi, jak również Sojuszu Lewicy Demokratycznej, który był inicjatorem tych działań – mówi Trela.
Tomasz Trela skrytykował władze miasta przede wszystkim za decyzję o przebudowie trasy W-Z. – Najgorsze decyzje to niewątpliwie te pomniki Platformy Obywatelskiej, czyli te duże inwestycje: trasa W-Z w tym przebiegu, budowa stadionu z jedną trybuną. To są takie decyzje bardzo kuriozalne, które wystawiają Łódź na śmieszność – ocenia.
SLD wielokrotnie też krytykował prezydent Łodzi za remont ulicy Piotrkowskiej.
Nazwa | Plik | Autor |