Piłkarze Widzewa wrócili do treningów. Nie było…trenera [ZDJĘCIA]
Po tygodniowej przerwie, piłkarze Widzewa Łódź wznowili treningi. Na pierwszych zajęciach zabrakło jednak nowego szkoleniowca – Wojciecha Stawowego.
![Piłkarze Widzewa wrócili do treningów. Nie było...trenera [ZDJĘCIA] 1 10410 14ea636d33a1be613aa9bb40bbfde0d7](/wp-content/archiwum/files/10410-14ea636d33a1be613aa9bb40bbfde0d7.jpg)
Od poniedziałku (8 grudnia) piłkarze Widzewa Łódź znów trenują. Na urlopy świąteczno-noworoczne rozjadą się 17 grudnia. W pierwszych, po kilkudniowej przerwie treningu wzięło udział 24 graczy. Lżej ćwiczył Cristian del Toro. Zabrakło natomiast Mateusza Brozia i Dimitrije Injacia. Nieobecny był również nowy szkoleniowiec czerwono-biało-czerwonych. Zamiast Wojciecha Stawowego zajęcia poprowadził jego asystent – Krzysztof Przytuła.
Stawowy ma się pojawić na zajęciach we wtorek (9 grudnia).