Program startów Polaków na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Soczi 2014
|
Sobota 08.02.2014
11.00 Biegi narciarskie, bieg łączony 2x7,5 km kobiet - Justyna Kowalczyk, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek 12.30 Łyżwiarstwo szybkie, 5000 m mężczyzn - Sebastian Druszkiewicz, Jan Szymański 15.30 Biathlon, sprint na 10 km mężczyzn - Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof Pływaczyk, Łukasz Słonina, Łukasz Szczurek 15.30 Saneczkarstwo, jedynki (1. i 2. ślizg mężczyzn) - Maciej Kurowski 17.30 Skoki narciarskie, kwalifikacje na średniej skoczni mężczyzn - Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Jan Ziobro
|
Niedziela 09.02.2014
8.00 Narciarstwo alpejskie, Zjazd mężczyzn - Maciej Bydliński 11.00 Biegi narciarskie, bieg łączony 2x15 km mężczyzn - Maciej Kreczmer, Jan Antolec, Paweł Klisz 12.30 Łyżwiarstwo szybkie, 3000 m kobiet - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska 15.30 Biathlon, sprint na 7,5 km kobiet - Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka 15.30 Saneczkarstwo, jedynki (3. i 4. ślizg mężczyzn) - ew. Maciej Kurowski 18.30 Skoki narciarskie, średnia skocznia mężczyźni - Kamil Stoch, ew. Maciej Kot, Dawid Kubacki, Jan Ziobro
|
Poniedziałek 10.02.2014
8.00 i 12.00 Narciarstwo alpejskie, superkombinacja kobiet (zjazd i slalom) - Karolina Chrapek 14.00 Łyżwiarstwo szybkie, 500 m mężczyzn - Artur Nogal, Artur Waś 15.30 Saneczkarstwo, jedynki (1. i 2. ślizg kobiet) - Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn 16.00 Biathlon, Bieg na dochodzenie (12,5 km) mężczyzn - ew. Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof Pływaczyk, Łukasz Słonina, Łukasz Szczurek
|
Wtorek 11.02.2014
11.00 Snowboard, kwalifikacje w halfpipe mężczyzn - Michał Ligocki 13.00 Biegi narciarskie, sprinty techniką dowolną kobiet i mężczyzn - Sylwia Jaśkowiec, Agnieszka Szymańczak, Sebastian Gazurek, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec 15.30 Saneczkarstwo, jedynki (3. i 4. ślizg kobiet) - ew. Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn 16.00 Biathlon, Bieg na dochodzenie (10 km) kobiet - ew. Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka 18.30 Snowboard, finał halfpipe mężczyzn - ew. Michał Ligocki
|
Środa 12.02.2014
8.00 Narciarstwo alpejskie, zjazd kobiet - Karolina Chrapek 10.30, 13:30 Kombinacja norweska, skoki na średniej skoczni i bieg na 10 km mężczyzn - Adam Cieślar 11.00 Snowboard, kwalifikacje halfpipe kobiet - Joanna Zając 15.00 Łyżwiarstwo szybkie, 1000 m mężczyzn - Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki 15.15 Saneczkarstwo, dwójki (1. i 2. mężczyzn) - Karol Mikrut, Patryk Poręba 18.30 Snowboard, finał halfpipe kobiet) - ew. Joanna Zając
|
Czwartek 13.02.2014
11.00 Biegi narciarskie, 10 km techniką klasyczną kobiet - Justyna Kowalczyk, Agnieszka Szymańczak, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek 15.00 Łyżwiarstwo szybkie, 1000 m kobiet - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska 17.15 Saneczkarstwo, sztafeta mieszana Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn, Maciej Kurowski, Karol Mikrut, Patryk Poręba
|
Piątek 14.02.2014
8:00, 12:30 Narciarstwo alpejskie, superkombinacja mężczyzn (zjazd i slalom) - Maciej Bydliński 11.00 Biegi narciarskie, 15 km techniką klasyczną mężczyzn - Sebastian Gazurek, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec, Paweł Klisz 18.30 Skoki narciarskie, kwalifikacje na dużej skoczni mężczyzn - Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Jan Ziobro, Piotr Żyła
|
Sobota 15.02.2014
8.00 Narciarstwo alpejskie, supergigant kobiet - Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel 11.00 Biegi narciarskie, sztafeta 4x5 km kobiet - Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek, Agnieszka Szymańczak 11.00 Short track, 1500 m kobiet - el. Patrycja Maliszewska, ew. finał 14.30 Łyżwiarstwo szybkie, 1500 m mężczyzn - Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański 18.30 Skoki narciarskie, duża skocznia mężczyźni - Kamil Stoch, ew. Maciej Kot, Dawid Kubacki, Jan Ziobro, Piotr Żyła
|
Niedziela 16.02.2014
8.00 Narciarstwo alpejskie, supergigant mężczyzn - Maciej Bydliński 11.00 Biegi narciarskie, sztafeta 4x10 km mężczyzn - Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec, Paweł Klisz 15.00 Łyżwiarstwo szybkie, 1500 m kobiet - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska 17.15 Bobsleje, dwójki (1. i 2. ślizg mężczyzn) - Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara, Daniel Zalewski
|
Poniedziałek 17.02.2014
8.00 Snowboard cross, kwalifikacje mężczyzn - Maciej Jodko, Michał Ligocki 10.30 Snowboard cross, finał mężczyzn - ew. Maciej Jodko, Michał Ligocki 15.30 Bobsleje, dwójki (3. i 4. ślizg mężczyzn) - ew. Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara, Daniel Zalewski 16.00 Biathlon, Bieg ze startu wspólnego (12,5 km) - ew. Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka 18.15 Skoki narciarskie, duża skocznia drużynowo mężczyźni - Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Jan Ziobro, Piotr Żyła
|
Wtorek 18.02.2014
8.00, 11.30 Narciarstwo alpejskie, slalom gigant kobiet - Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel 10.30 Short track, eliminacje na 1000 m kobiet - Patrycja Maliszewska 10.30, 13.00 Kombinacja norweska, skoki na dużej skoczni i bieg na 10 km - Adam Cieślar
|
Środa 19.02.2014
6.15 Snowboard, kwalifikacje slalomu gigantu równoległego kobiet - Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz 8:00, 11:30 Narciarstwo alpejskie, slalom gigant mężczyzn - Maciej Bydliński 10.00 Snowboard, finał slalomu gigantu równoległego kobiet - ew. Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz 12.45 Biegi narciarskie, sprinty drużynowe techniką klasyczną kobiet i mężczyzn - Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Kubińska, Agnieszka Szymańczak; Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec, Sebastian Gazurek 14.30 Łyżwiarstwo szybkie, 5000 m kobiet - Katarzyna Woźniak 15.30 Biathlon, sztafeta mieszana 2x6 km + 2x7,5 km
|
Czwartek 20.02.2014
Polacy nie startują
|
Piątek 21.02.2014
8.45 Narciarstwo dowolne, kwalifikacje skicrossu kobiet - Karolina Riemen-Żerebecka 10.30 Narciarstwo dowolne, finał skicrossu kobiet - ew. Karolina Riemen-Żerebecka 13.45, 17.15 Narciarstwo alpejskie, slalom kobiet - Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel, Aleksandra Kluś 14.30 Łyżwiarstwo szybkie, kwalifikacje wyścigów drużynowych kobiet i mężczyzn - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska, Katarzyna Woźniak; Zbigniew Bródka, Sebastian Druszkiewicz, Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański 15.30 Biathlon, sztafeta 4x6 km kobiet - Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka 17.30 Short track, finał 1000 m kobiet - ew. Patrycja Maliszewska
|
Sobota 22.02.2014
6.15 Snowboard, kwalifikacje slalomu równoległego kobiet - Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz 10.15 Snowboard, finał slalomu równoległego kobiet - ew. Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz 10.30 Biegi narciarskie, 30 km ze startu wspólnego techniką dowolną kobiet - Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek 13.45, 17.15 Narciarstwo alpejskie, slalom mężczyzn - Maciej Bydliński, Mateusz Garniewicz, Michał Jasiczek 14.30 Łyżwiarstwo szybkie, finały wyścigów drużynowych kobiet i mężczyzn - ew. Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska, Katarzyna Woźniak; Zbigniew Bródka, Sebastian Druszkiewicz, Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański 15.30 Biathlon, sztafeta 4x7,5 km mężczyzn - Grzegorz Guzik, Rafał Lepel, Krzysztof Pływaczyk, Łukasz Słonina, Łukasz Szczurek 17.30 Bobsleje, czwórki (1. i 2. ślizg mężczyzn) - Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara, Daniel Zalewski, (rezerwowy Michał Kasperowicz)
|
Niedziela 23.02.2014
8.00 Biegi narciarskie, 50 km ze startu wspólnego techniką dowolną mężczyzn - Maciej Kreczmer, Jan Antolec, Paweł Klisz 10.30 Bobsleje, czwórki (3. i 4. ślizg mężczyzn) - ew. Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara, Daniel Zalewski (rezerwowy Michał Kasperowicz)
|
Wreszcie porządna rozpiska kiedy startują nasi. Taka prosta sprawa, a w internecie pełno jest kiepskich stron z mało przejrzystymi informacjami. Dzięki!
Tego szukałem! :)