Logo Radio Łódź

"Zimna wojna" na Oscarach 2019. Relacje Radia Łódź z Hollywood [SERWIS SPECJALNY]

"Zimna wojna" walczyła o trzy nagrody podczas 91. Gali Oscarowej. Obraz Pawła Pawlikowskiego nie zdobył żadnej statuetki. W Hollywood razem z ekipą "Zimnej wojny" jest także Radio Łódź.

Kto odcisnął swoją dłoń w słynnej Walk of Fame? Jak długi jest czerwony dywan przed Dolby Theatre? Jak wygląda Central Perk z "Przyjaciół"? Co kryje Universal Studios? Na te i jeszcze wiele innych pytań odpowiedzi znajdziecie dzięki wizycie Radia Łódź w Hollywood podczas 91. Gali Oscarowej.

Do Los Angeles pojechała nasza reporterka Agata Gwizdała, żeby towarzyszyć ekipie "Zimnej wojny". Film Pawła Pawlikowskiego nominowany był w trzech kategoriach, ale ostatecznie nie zdobył żadnej statuetki, uznając wyższość meksykańskiej "Romy". Jak wyglądały ostatnie dni i godziny przed wręczeniem Oscarów? Co działo się na czerwonym dywanie? Gdzie spotkać Spidermana? Zapraszamy do obejrzenia naszych materiałów z Los Angeles.

 

Sponsorzy relacji Radia Łódź z Los Angeles:

Łączność z Los Angeles zapewnia sieć Plus

 

Kręcona w Łodzi "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego została nominowana w trzech kategoriach.Taka liczba nominacji to już historyczny sukces polskiego filmu. 

"Zimna wojna" walczył o Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Szanse na statuetki mieli także Paweł Pawlikowski w kategorii "Najlepsza reżyseria" i Łukasz Żal za "Najlepsze zdjęcia".

Informacje o Oscarach 2019 i filmie "Zimna wojna":

Radio Łódź żegna się z Los Angeles [WIDEO]

Radio Łódź wraca z Los Angeles. Za nami kilka dni spędzonych w Hollywood z "Zimną wojną" Pawła Pawlikowskiego, która walczyła o Oscara.

Joanna Kulig wzruszona i szczęśliwa po Oscarach 2019 [WIDEO]

Aktorka, która wcieliła się w rolę Zuli w "Zimnej wojnie", nie kryał radości z tego, że mogła pojawić się na rozdaniu Oscarów.

Fot. Phil McCarten / ©A.M.P.A.S.

Oscary 2019. Moda na czerwonym dywanie [DUŻO ZDJĘĆ]

W jakich kreacjach wystąpili uczestnicy 91. ceremonii wręczenia Oscarów? Zobaczcie sami!

Oscary 2019. Tomasz Kot został... Pawłem Pawlikowskim

Telewizje z Meksyku i Francji chciały rozmawiać z Pawłem Pawlikowskim, ale zaczęły pytać Tomasza Kota. Aktor nie krył rozbawienia tą sytuacją.

Radość z nominacji i ulga, że to już koniec festiwali. Ekipa "Zimnej wojny" po Oscarach

Spodziewaliśmy się takiego werdyktu - mówią zgodnie twórcy "Zimnej wojny". Film Pawła Pawlikowskiego nie dostał żadnego Oscara, mimo trzech nominacji.

Montażysta "Zimnej Wojny" Jarosław Kamiński o wynikach Oscarów

"Paweł Pawlikowski przewidywał taką sytuację, ponadto porażka boli mniej, gdy zwycięzcą jest przyjaciel. Obaj twórcy widzieli nawzajem swoje filmy jeszcze przed ukończeniem produkcji" - zdradza montażysta "Zimnej wojny".

Filmoznawca Kinga Dyndowicz komentuje wyniki Oscarów

Zdaniem dziennikarki, mimo braku statuetek dla "Zimnej Wojny", są powody do radości. Żaden wcześniejszy polski film nie miał do tej pory szansy na aż trzy Oscary.

Oscary 2019. Komentarz Agnieszki Holland prosto z Los Angeles

Reżyserka uważa, że już trzy nominacje dla "Zimnej Wojny" były ogromnym sukcesem, a odtwórcy głównych ról powinni otrzymać wiele propozycji z Hollywood. Docenia też klasę "Romy" Alfonso Cuarona i uważa, że to właśnie ten tytuł, a nie "Green Book" powinien otrzymać Oscara w kategorii Najlepszy Film.

Fot. Richard Harbaugh / ©A.M.P.A.S.

Artur Zaborski: "Zimna wojna bez Oscara, bo pojawił się film równie znakomity" [WYWIAD]

Zdaniem krytyka filmowego Artura Zaborskiego, nie możemy mówić o porażce po 91. Gali Oscarowej. Zimna wojna nie zdobyła żadnej statuetki, przegrywając we wszystkich kategoriach z Romą.

Fot. Terekah Najuwan / ©A.M.P.A.S.

Oscary 2019. "Zimna wojna" bez statuetki [WYNIKI, ZDJĘCIA, WIDEO]

W Hollywood zakończyła się 91. ceremonia rozdania Oscarów. Po raz pierwszy w historii trzy szanse na statuetki miał polski film. "Zimna wojna", Łukasz Żal i Paweł Pawlikowski w każdej z kategorii musieli uznać wyższość "Romy" i Alfonso Cuarona.

Od Alei Gwiazd do spotkania ze Spidermanem. Zwiedzamy Los Angeles [ZDJĘCIA+WIDEO]

Bulwar Zachodzącego Słońca, Hollywoodzka Aleja Gwiazd, Teatr Chiński Graumana, Dolby Theatre - to kultowe miejsca w Los Angeles. Zapraszamy na wirtualny spacer po "Mieście Aniołów"!

Łodzianie kibicują "Zimnej wojnie" w samym Hollywood! [ROZMOWA]

Tuż przed ceremonią rozdania Oscarów 2019 przed Dolby Theatre można spotkać nawet kibiców z Łodzi. Rozmawiała z nimi nasza reporterka Agata Gwizdała.

Najważniejsze osoby z "Zimnej wojny" będą na gali oscarowej, również Joanna Kulig

Oprócz nominowanych Pawła Pawlikowskiego i Łukasza Żala, na gali rozdania Oscarów będą najważniejsi aktorzy "Zimnej wojny" - Tomasz Kot i Joanna Kulig, która urodziła dziecko niespełna tydzień wcześniej.

Hollywood gotowe na 91. rozdanie Oscarów [ZDJĘCIA]

Czerwony dywan przy Dolby Theatre jest już gotowy na przyjęcie gwiazd światowego kina. W nocy z niedzieli na poniedziałek (24/25 lutego) czasu polskiego 91. ceremonia wręczenia Oscarów.

"Zimna wojna" widoczna w Stanach, ale bardziej znana przez Polonię niż Amerykanów [OPINIE]

Polacy mieszkający w Los Angeles chwalą "Zimną wojnę" Pawła Pawlikowskiego. Amerykanie słyszeli nazwę polskiego filmu, ale wielu z nich nawet nie interesuje się Oscarami.

Oglądamy polskie Oscary | Nasze dzieci

Tuż przed ceremonią rozdania Oscarów zaglądamy na wystawę do Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Specjalna Oscarowa Noc w Radiu Łódź!

Ostatnie prognozy, relacje i komentarze - tego nie zabraknie w naszej audycji Oscarowa Noc w Radiu Łódź. Zapraszamy!

Oscary 2019. "Zimna wojna" walczy o trzy statuetki [RELACJA NA ŻYWO]

W Hollywood czas na 91. ceremonię rozdania Oscarów. Po raz pierwszy aż trzy szanse na statuetki ma polski film - "Zimna wojna". Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z Los Angeles.

Okiem krytyka filmowego Artura Zaborskiego. Oscary 2019 mogą być bardzo ciekawe [WYWIAD]

Zbliżająca się 91. ceremonia rozdania Oscarów może być pełna niespodzianek - ocenia krytyk filmowy Artur Zaborski, który w Los Angeles jest już od miesiąca.

 

Kinga Rusin o swoich wspomnieniach z Oscarów i walce "perełek", czyli "Zimnej wojny" z "Romą" [WYWIAD]

Ceremonia oscarowa w Los Angeles rządzi się określonymi prawami. Obostrzenia, kontrole, zakazy - wiedzą to najlepiej dziennikarze pracujący w Dolby Theatre. O swoich wspomnieniach i prognozach opowiada Kinga Rusin.

Dolby Theatre prawie gotowy na ceremonię rozdania Oscarów 2019 [ZDJĘCIA+WIDEO]

W Hollywood w Los Angeles trwają już ostatnie przygotowania do 91. ceremonii rozdania Oscarów. Są podesty, ścianki i oczywiście czerwony dywan, który jednak przykryty jest folią.

Fot, Aaron Poole / ©A.M.P.A.S.

Paweł Pawlikowski na spotkaniu z innymi reżyserami najlepszych filmów nieanglojęzycznych [ZDJĘCIA]

Paweł Pawlikowski w Hollywood wziął udział w spotkaniu reżyserów, których filmy nominowane są w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Poza reżyserem "Zimnej wojny" w Samuel Godlwyn Theatre byli też 4 pozostali nominowani w tym m. in. Nadine Labaki i Alfonso Cuaron.

Strefa Kultury Radia Łódź prosto z Los Angeles [ZAPIS AUDYCJI]

Wspomnienia, plany na przyszłość i przede wszystkim prognozy Oscarowe - tego nie brakowało w relacjach naszej specjalnej wysłanniczki w hollywoodzkiej "Strefie Kultury" prosto z Los Angeles. Zapraszamy do odsłuchania audycji.

Tomasz Kot odnajduje się na amerykańskim rynku kinowym [WYWIAD]

Sukces "Zimnej wojny" to rewolucja w moim aktorskim życiu - mówił w Los Angeles Tomasz Kot - odtwórca roli Wiktora w filmie Pawła Pawlikowskiego.

Ekspert magazynu The Hollywood Reporter nie wróży "Zimnej wojnie" Oscara

W walce o Oscary "Roma" prawdopodobnie pokona "Zimną wojnę". Tak przewiduje ekspert magazynu The Hollywood Reporter Scott Feinberg w wywiadzie dla Polskiego Radia. Zdaniem amerykańskiego dziennikarza, film meksykańskiego reżysera Alfonso Cuarona jest faworytem w walce o nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Piotr Dzięcioł: "Łódź filmowa żyje" [WYWIAD]

Łódzkie studio Opus Film już po raz drugi gości w Hollywood w związku z galą oscarową. W 2015 roku wizyta zaowocowała pierwszym w historii polskiej kinematografii Oscarem dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego za "Idę". W tym roku sukces może być jeszcze większy.

Ewa Puszczyńska: "Tworzymy historię polskiej kinematografii" [WIDEO]

- Za nami wielka kampania promocyjna, teraz spokojnie czekamy - mówią twórcy "Zimnej wojny", którzy są już w Hollywood. W niedzielę (24 lutego) rozdanie tegorocznych Oscarów.

Radio Łódź w L.A. Miasto Aniołów pełne wielkich palm, kina i... barów z burgerami [ZDJĘCIA]

Słonecznie, ale nie gorąco przywitało Los Angeles reporterkę Radia Łódź. W Mieście Aniołów nie brakuje filmowych motywów.

Polski operator z Hollywood: "Zimna wojna" ma duże szanse na dwa Oscary

"Zimna Wojna" ma szanse na Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny oraz za zdjęcia - twierdzi Jacek Laskus, polski operator filmowy z Hollywood. Jego zdaniem polska produkcja i meksykańska "Roma" wyróżniają się w walce o nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Łukasz Żal faworytem do Oscara 2019?

Łukasz Żal - operator "Zimnej wojny" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego - wymieniany jest wśród głównych faworytów do Oscara w kategorii najlepsze zdjęcia.

Wernisaż wystawy "Polskie Oscary" w Muzeum Kinematografii [ZDJĘCIA]

Wystawa "Polskie Oscary" została poświęcona twórcom, którzy zostali nagrodzeni Oscarami lub byli nominowani do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

W drodze po Oscara. Radio Łódź towarzyszy "Zimnej wojnie" w Hollywood [WIDEO]

Rozpoczyna się radiowa droga po Oscara. Reporterka Radia Łódź, Agata Gwizdała, prosto z Hollywood relacjonować będzie najważniejsze wydarzenie światowej kinematografii. O trzy statuetki walczy "Zimna wojna".

Piotr Dzięcioł o szansach "Zimnej wojny" na Oscary

"Mamy wielkie nadzieje, ale też silną konkurencję" - mówił tuż przed wylotem do Los Angeles Piotr Dzięcioł, szef studia Opus Film. Wyprodukowana w Łodzi "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego w niedzielę powalczy o trzy statuetki Oscara.

Protest środowiska filmowego odniósł skutek. Wszystkie Oscary zostaną wręczone "na wizji"

Amerykańska Akademia Filmowa zmieniła zdanie w sprawie przebiegu ceremonii. Wcześniej planowano rozdać statuetki, w kategoriach: najlepsze zdjęcia, montaż, krótkometrażowy film aktorski i charakteryzacja, podczas przerw reklamowych. Pod listem protestacyjnym podpisał się m.in. reżyser nominowanej do Oscara "Zimnej wojny" Paweł Pawlikowski.

"Zimna wojna" w walce gigantów z "Romą" - Ewa Puszczyńska, producentka filmu o nominacjach do Oscarów

Ostateczna walka o Oscary będzie przede wszystkim pojedynkiem dystrybucyjnych gigantów - mówiła w Radiu Łódź producentka "Zimnej wojny", Ewa Puszczyńska. Film otrzymał trzy nominacje do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej - za reżyserię, zdjęcia i najlepszy obraz nieanglojęzyczny.

"Zimna wojna" nominowana do Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny, zdjęcia i za reżyserię

Wyprodukowana i kręcona m.in. w Łodzi "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego otrzymała trzy nominacje do tegorocznych Oscarów - za "Najlepszy film nieanglojęzyczny", za "Najlepsze zdjęcia" dla Łukasza Żala i za "Najlepszą reżyserię" dla Pawła Pawlikowskiego. To historyczny sukces polskiego kina.

Polskie filmy w drodze po Oscara. Czy "Zimna wojna” dostanie nominacje?

Po południu dowiemy się, czy wyprodukowana i kręcona m.in. w Łodzi "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego otrzyma nominacje do tegorocznych Oscarów, czyli najważniejszych nagród światowego przemysłu filmowego.

"Zimna wojna" coraz bliżej Oscara. Znamy wstępne listy nominacji

Kręcony w Łodzi film Pawła Pawlikowskiego znalazł się na tzw. krótkiej liście nominowanych do Oscarów w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

Wideo o Oscarach 2019 i filmie "Zimna wojna":

Zdjęcia z wizyty Radia Łódź w Los Angeles na Oscarach 2019:

(Fot. Agata Gwizdała)
(Fot. Agata Gwizdała)
(Fot. Agata Gwizdała)
(Fot. Agata Gwizdała)

Wywiady przed Oscarami 2019:

Pierwsze zdjęcie w Los Angeles, oczywiście czekając na odprawę (Fot. Agata Gwizdała)

Relacje Agaty Gwizdały z wizyty w Los Angeles

Radio Łódź towarzyszyło już "Zimnej wojnie" na festiwalu w Cannes. Wszystkie nasze relacje, wywiady, zdjęcia i materiały wideo z Lazurowego Wybrzeża znajdziesz tutaj

Jak powstała i o czym opowiada "Zimna wojna"?

"Zimna wojna" to już kolejny "oscarowy" film Pawła Pawlikowskiego zrealizowany z łódzkim studiem Opus Film. W 2015 roku "Ida" zdobyła pierwszego w historii polskiej kinematografii Oscara dla filmu nieanglojęzycznego. W tym roku emocje są jeszcze większe. - W Łodzi czuję się jak w domu. To mój filmowy dom. Tu jest fajna atmosfera. Miasto jest zwarte, bardzo plastyczne. Są tu: dobra atmosfera, wiele możliwości, fajni statyści i superproducentka, która jest totalną patriotką Łodzi. Zawsze chcę tu wrócić - mówi reżyser Paweł Pawlikowski.

"Zimna wojna" opowiada historię trudnej miłości młodej tancerki Zuli oraz pianisty Wiktora. Akcja rozgrywa się na tle socjalistycznej rzeczywistości lat 50. i 60. na terenach Polski, Jugosławii, Berlina i Paryża. W głównych rolach wystąpili Joanna Kulig i Tomasz Kot. Partnerują im także Agata Kulesza, Borys Szyc i Adam Ferency. - Opowiadamy 12 lat z życia kobiety i mężczyzny, ale oczywiście nie śledzimy tych losów dzień po dniu. To raczej takie wyrwane epizody, a to, co dzieje się pomiędzy nimi pozostawiamy widzowi - opowiada producentka Ewa Puszczyńska. W filmie występują także między innymi członkowie zespołu "Mazowsze".

Większość zdjęć do "Zimnej Wojny" powstało w Łodzi, w tym w Hotelu Grand i w Hali Sportowej. Dwie sceny zostały nagrane również w Studiu Koncertowym im. Henryka Debicha w Radiu Łódź. -To zdjęcia do sceny, w której główna bohaterka nagrywa swoją płytę oraz do sceny, gdzie bohater nagrywa muzykę do horroru - wyjaśnia Puszczyńska, producentka filmu.

Paweł Pawlikowski scenariusz do "Zimnej wojny" napisał wraz z Januszem Głowackim. To właśnie jemu zadedykował pierwszą nagrodę dla filmu, którą otrzymał na festiwalu w Cannes.

Zobacz też najważniejsze wcześniejsze informacje o "Zimnej wojnie":

Rozmowa z Jarosławem Kamińskim, montażystą "Zimnej Wojny"

Gościem Radia Łódź był Jarosław Kamiński, montażysta "Zimnej wojny", nagrodzony w sobotę Europejską Nagrodą Filmową. W programie "Gość Po 8" Agata Gwizdała rozmawiała z nim o tym, co zadecydowało o sukcesie kręconego m.in. w Łodzi filmu, i czy zwiększa to nasze szanse w wyścigu oscarowym.

Łódzka "Zimna wojna" rozbiła bank "europejskich Oscarów". Film Pawła Pawlikowskiego zdobył pięć statuetek!

Europejska Akademia Filmowa przyznała Pawlikowskiemu nagrodę za najlepszą reżyserię i scenariusz. Statuetka powędrowała też do Joanny Kulig za najlepszą rolę żeńską i do montażysty Jarosława Kamińskiego. W końcu, kręconą w Łodzi "Zimną wojnę" uznano za najlepszy europejski film 2018 roku.

Premiera "Zimnej wojny" w Łodzi [ZDJĘCIA, ROZMOWA]

"Chciałbym wrócić do Łodzi z kolejnym filmem" - mówił podczas łódzkiej premiery "Zimnej wojny" Paweł Pawlikowski. Najnowszy obraz reżysera, doceniony na festiwalu w Cannes, w piątek (8 czerwca) wchodzi do kin.

Łódzka premiera "Zimnej wojny". Specjalny program Radia Łódź [ZAPIS TRANSMISJI+ZDJĘCIA]

"Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego podbiła Cannes. Czy podbije również Łódź? O tym, a także wrażeniach z pracy nad filmem i pierwszych premier, rozmawialiśmy w specjalnym programie Radia Łódź z aktorami i twórcami.

Z Cannes do Łodzi. Premiera "Zimnej wojny" z Radiem Łódź. Pierwsze opinie dziennikarzy

Po historycznym sukcesie na 71. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes - "Zimną wojnę" zobaczą widzowie w całej Polsce. Na łódzkiej premierze najnowszego filmu Pawła Pawlikowskiego będzie też Radio Łódź.

Cannes 2018: Paweł Pawlikowski z nagrodą za reżyserię "Zimnej wojny" [FILM, KOMENTARZE]

Paweł Pawlikowski otrzymał w na festiwalu w Cannes nagrodę dla najlepszego reżysera za film "Zimna wojna”. Złotą Palmę otrzymał japoński dramat "Manbiki Kazoku" ("Złodziejaszki").

Cannes 2018. Borys Szyc: "Ja mam dreszcze jak opowiadam o tych owacjach" [ROZMOWA]

W "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego zagrała nie tylko Łódź, ale też łodzianin Borys Szyc, który podkreśla ogromne emocje, jakie towarzyszyły ekipie po premierze filmu na 71. Międzynarodowym Festiwalu w Cannes.

Joanna Kulig: "Zimna wojna to rola mojego życia" [ROZMOWA]

Joanna Kulig jest dumna, że może reprezentować Polskę na Festiwalu w Cannes. Film "Zimna wojna" zbiera świetne recenzje, a aktorka nie ukrywa, że to rola jej życia.

"Gregory Peck ze wschodniej Europy", czyli Tomasz Kot w Cannes [ROZMOWA]

Gregory Peck, Gary Cooper, Humphrey Bogart - do takich sław światowego filmu porównywany jest Tomasz Kot po roli Wiktora w filmie "Zimna wojna".

Cannes 2018. Film "Zimna wojna" jednym z faworytów do Złotej Palmy

To było długo oczekiwane święto polskiego kina na 71. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego uważana jest za faworyta do tegorocznej Złotej Palmy, czyli głównej nagrody festiwalu.

Strefa Kultury Radia Łódź z Cannes [ZAPIS AUDYCJI]

Wywiady, opinie i relacje z 71. Międzynarodowego Festiwalu zaprezentowaliśmy w specjalnej "Strefie kultury", którą nadawaliśmy na żywo z Cannes. Zapraszamy do odsłuchania audycji.

"Zimna wojna" i Joanna Kulig zachwycają Cannes [ZDJĘCIA]

Piękny, wybitny film, arcydzieło - tak o "Zimnej wojnie" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego mówią krytycy. Wielkie pochwały zbiera też Joanna Kulig, która staje się jedną z faworytek do nagrody za rolę kobiecą.

Piotr Dzięcioł, szef Opus Film, gościem Radia Łódź [WIDEO]

Gościem Radia Łódź był Piotr Dzięcioł, producent filmowy, szef studia Opus Film. O filmie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, który walczy o Złotą Palmę na 71. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w programie "Gość Po 8" rozmawiała z nim Agata Gwizdała.

Cannes 2018. Ekipa "Zimnej Wojny" na czerwonym dywanie

Reżyser, producentka i aktorzy "Zimnej wojny" Reżyser, producentka i aktorzy "Zimnej wojny" pojawili się na czerwonym dywanie w Cannes. Polskiej ekipie towarzyszyły dźwięki zespołu Mazowsze.

Cannes 2018. Światowa premiera "Zimnej wojny"

Najnowszy film Pawła Pawlikowskiego - wyprodukowana w Łodzi - "Zimna wojna" - będzie miała dziś wieczorem swoją światową premierę na 71. Międzynarodowym Festiwalu w Cannes. Film pokazywany jest w głównym konkursie i obok 20 innych tytułów walczy o prestiżową Złotą Palmę.

Producent kręconej w Łodzi "Zimnej wojny" ujawnia pierwsze sceny z filmu

Na dzień przed światową premierą „Zimnej wojny" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, w sieci pojawił się długo oczekiwany fragment najnowszego obrazu zdobywcy Oscara.

"Zimna wojna" walczy o Złotą Palmę 2018. Relacje Radia Łódź prosto z Cannes [WIDEO]

Po 16 latach o Złotą Palmę powalczy polski film. To wyprodukowana przez łódzki Opus Film "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Radio Łódź zaprasza na relacje prosto z Cannes!

"Zimna Wojna" w Łodzi. Z wizytą na planie filmowym [ZDJĘCIA]

Paweł Pawlikowski znów kręci w Łodzi. Reżyser oscarowej "Idy", na tyłach Grand Hotelu, realizuje zdjęcia do filmu "Zimna Wojna".

Oscarowa ekipa w Radiu Łódź. Paweł Pawlikowski kręci "Zimną wojnę" [ROZMOWA]

W radiowym Studiu im. Henryka Debicha powstawały zdjęcia do najnowszego filmu Pawła Pawlikowskiego pt."Zimna wojna". Za produkcję odpowiada łódzkie studio Opus Film, które na swoim koncie ma już między innymi Oscara za "Idę".

Klipy wideo sponsorów relacji Radia Łódź z Los Angeles:

(Fot. Sebastian Szwajkowski)
Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką Polityka plików cookies