REKLAMA

Paweł Drążczyk | Gość po 8

Daniel Łuszczyn
Daniel Łuszczyn
Paweł Drążczyk | Gość po 8
/

We wtorek (23 sierpnia) gościem po 8. był Paweł Drążczyk, radny Sejmiku Województwa Łódzkiego. Rozmawialiśmy m.in. o Odrze i Nerze, a także o terminie wyborów samorządowych i dopłatach do ogrzewania.

W parlamencie trwają jeszcze poselskie i senackie wakacje ale nie oznacza to, ze politycy nie myślą o tym co ich czeka. Coraz głośniejsza jest dyskusja na temat terminu przyszłorocznych wyborów. Zgodnie z kalendarzem wyborczym w odstępie kilku tygodni powinny odbyć się wybory samorządowe oraz do Sejmu i do Senatu. W związku z tym po stronie Zjednoczonej Prawicy pojawiły się sygnały sugerujące przesunięcie wyborów samorządowych na wiosnę 2024 roku.

Radny Sejmiku Samorządowego WŁ Paweł Drążczyk z ugrupowania Polska 2050 mówił na antenie Radia Łódż że jego partia nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Politycy sporo miejsca poświęcają też ewentualności stworzenia wspólnego bloku opozycyjnego, na tyle silnego by pokonać Zjednoczoną Prawice. Zdaniem naszego porannego gościa, takie rozwiązanie w przypadku Polski 2050, nie wchodzi w grę. To ugrupowanie we wszystkich sondażach zajmuje obecnie 3 miejsce i nie chce być postrzegane jako dodatek do Platformy Obywatelskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Radio Łódź na dzień dobry z kawą Radio Łódź na dzień dobry z kawą Radio Łódź na dzień dobry z kawą
REKLAMA
Następny artykuł

Witamy ponownie!

Zaloguj się do swojego konta

Odzyskiwanie hasła

Podaj nazwę użytkownika lub adres e-mail konta, dla którego chcesz zresetować hasło.

Add New Playlist

Skip to content